Poznań: Za pieniądze publiczne wydają broszurę o orgiach homoseksualnych

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Jak informuje Fundacja Pro – Prawo do życia, Grupa Stonewall wydała broszurę pt. “Poznań w kolorach tęczy”. Opisuje ona orgie homoseksualne z udziałem młodych chłopców. Organizacja jest dotowana przez miasto Poznań m.in. na organizację rzekomej edukacji seksualnej.

Dlaczego zdecydowano się wydać broszurę? Mogą to wyjaśniać słowa jednego z jej autorów. – Problemem dla niektórych może być raczej to, że Poznań to miasto średniej wielkości, z dużą, ale jednak skończoną liczbą gejów – podkreśla działacz LGBT. – “Edukatorzy” seksualni LGBT narzekają na “skończoną liczbę gejów”, z którymi można uprawiać seks. Ich celem jest zwiększenie tej liczby a narzędziem do realizacji tego celu jest tzw. “edukacja” seksualna dzieci i młodzieży – ocenia Fundacja Pro – Prawo do życia.

Zobacz także: Bill Gates chce odbijać światło słoneczne, aby walczyć z globalnym ociepleniem

“To jest naprawdę grupówka na poziomie, w pięknym apartamencie. Wielki salon z kanapą, gdzie w różnych konfiguracjach chłopcy uprawiają seks. Jest duży przeszklony prysznic, więc ci, którzy akurat chcą się umyć, są widoczni dla reszty uczestników. Te grupówki mają zresztą różną tematykę. Raz na przykład są same twinki.” – to tylko fragment wspomnianej broszury, wydawanej przez Grupę Stonewall. “Twinki” to w słownictwie używanym przez środowiska LGBT młody, kilkunastoletni chłopiec – wyjaśnia Fundacja Pro – Prawo do życia.

Oprócz wydawania broszur i prowadzenia zajęć z demoralizacji seksualnej, zwanej edukacją, Grupa Stonewall zdecydowała się uruchomić także telewizję internetową. Na to również otrzymała dofinansowanie z budżetu miasta Poznań. W ramach kanału Stonewall TV na YouTube powstały m.in. poradniki na temat:

– Czy seks analny musi boleć?

– Jak zrobić lewatywę przed seksem analnym?

– Jak zadebiutować w seksie męsko-męskim?

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY