Warmińsko-Mazurskie: Skradziono szczepionki na koronawirusa

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Strzykawka ze szczepionką.

Strzykawka ze szczepionką. / pixabay.com

Do włamania doszło w Niepublicznym Zakładzie Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej w miejscowości Iłowo-Osada koło Działdowa w województwie warmińsko-mazurskim. Sprawcy skradli szczepionki na koronawirusa, a także na inne choroby.

– W środę rano o godzinie 7:36 otrzymaliśmy zgłoszenie o włamaniu w niepublicznej przychodni w miejscowości Iłowo-Osada. Kradzież z włamaniem odkrył pracownik przychodni. Była tam wybita szyba – poinformowała sierż. szt. Justyna Nowicka oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Działdowie. Skradziono szczepionki na koronawirusa, jak również przeciw innym chorobom.

Jeżeli chodzi o szczepionki na koronawirusa, skradziono 3 fiolki, które zawierały łącznie 18 dawek. Nie podano szczegółów odnośnie pozostałych skradzionych medykamentów.

Zobacz także: Prof. Horban: Tak szczęśliwie się złożyło, że umiera tylko dwa razy więcej ludzi niż normalnie

Jak poinformowano, sprawcy weszli do przychodni przez okno, wyważając je. Na miejscu zabezpieczono ślady, m.in. odciski palców. – Na miejscu jest grupa dochodzeniowo-śledcza z Komendy Powiatowej Policji w Działdowie – powiedziała rzeczniczka komendy.

polsatnews.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY