Furia aborcjonistów. Pobili operatora Mediów Narodowych i ukradli sprzęt

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Marta Lempart na proteście.

Marta Lempart na proteście. / Fot. YouTube

Skandaliczny pokaz agresji podczas manifestacji aborcjonistów w Warszawie. W wyniku bandyckiej napaści ucierpiała ekipa Mediów Narodowych. Ukradziono także sprzęt.

Jak już informowaliśmy, Media Narodowe transmitowały na żywo manifestację aborcjonistów w Warszawie. W pewnym momencie transmisja została przerwana. Nie jest to wynikiem problemów technicznych. Doszło do bandyckiego ataku na ekipę Mediów Narodowych.

Dziennikarze Mediów Narodowych padli ofiarą agresji fizycznej. Jak poinformował Tomasz Kalinowski ukradziono także sprzęt. Do momentu bandyckiej napaści, aborcjonistyczną manifestację starała się relacjonować red. Agnieszka Jarczyk.

Zniszczono sprzęt o wartości kilku tysięcy zł.

– Właśnie rozmawiałem z pobitą dziennikarką Mediów Narodowych, która roztrzęsionym głosem przeprosiła, że nie może rozmawiać bo szuka policji – zrelacjonował dziennikarz Radia Wnet i TV Republika Łukasz Jankowski.

Sprawę ataku na ekipę Mediów Narodowych i protestów aborcjonistów komentował też w programie “Temat Dnia” w naszej telewizji były Marszałek Sejmu Marek Jurek. – Tutaj widzimy zupełną niezdolność od jakiegokolwiek funkcjonowania w ramach jednego społeczeństwa – skwitował zachowanie manifestujących.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY