REKLAMA

Atak nożownika we Frankfurcie. Policja ujęła już napastnika

REKLAMA

Dzisiaj na dworcu głównym we Frankfurcie miał miejsce atak mężczyzny uzbrojonego w nóż na przechodniów. Niemiecka policja informuje o kilku rannych osobach, w tym jedna znajduje się w ciężkim stanie. Sprawca brutalnego wydarzenia został już ujęty przez służby.

Około 9 nad ranem nożownik zaatakował dziś przechodniów znajdujących się na dworcu kolejowym we Frankfurcie. Przed przybyciem policji, napastnik zdążył ranić kilka osób. Natomiast szybka interwencja służb, nie dopuściła do jeszcze większego rozlewu krwi.

Zobacz także: Izrael „zamyka niebo” aby walczyć z rozprzestrzenianiem się COVID-19

Atak nożownika na dworcu kolejowym

Atak został szybko udaremniony, a napastnik został aresztowany przez niemiecką policję – „Żadna z ofiar nie otrzymała obrażeń, które zagrażałyby życiu. Dokładne okoliczności zbrodni są teraz przedmiotem śledztwa. Dalsze niebezpieczeństwo zostało zażegnane” – informują służby.

Niemiecka policja nie podała faktycznej liczby rannych osób, które ucierpiały w wyniku ataku nożownika. Poinformowano media tylko i kliku osobach oraz jednej przebywającej w szpitalu w ciężkim stanie.

Warto przypomnieć, że w listopadzie zeszłego roku w Oberhausen w Nadrenii Północnej-Westfalii miał miejsce podobny atak nożownika. Wówczas to napastnik ranił ciężko cztery osoby, natomiast jedna była w stanie zagrażającym życiu.

dailymail.co.uk

REKLAMA

Komentarze