Bąkiewicz apeluje do rządu: Nie lękajcie się i opublikujcie wyrok TK!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. You Tube/Media Narodowe

– 3 miesiące temu Trybunał Konstytucyjny orzekł w prawie ochrony życia od poczęcia – przypomniał Robert Bąkiewicz. – Apeluję do polskiego rządu: nie lękajcie się! Podejmijcie odważną decyzję! Bądźcie mężczyznami! W imię sprawiedliwości, w imię miłości bliźniego, w imię po prostu zwyczajnej przyzwoitości opublikujcie ten wyrok – powiedział w nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych.

– Zapadł wyrok, który to życie ma od poczęcia właśnie chronić. Przez 3 miesiące polski rząd nie opublikował tego wyroku. To skutkuje tym, że to prawo nie weszło w życie. Przez te 3 miesiące są dalej zabijane polskie nienarodzone dzieci – podkreślił prezes Stowarzyszenia “Marsz Niepodległości”.

– W imię polskiej państwowości, państwa prawa i polskiej praworządności, opublikujcie ten wyrok – zaapelował do rządzących. – Z tego miejsca mogę zapewnić, że jeśli boicie się tej lewackiej hołoty, która zapewne wyjdzie na polskie ulice, będzie atakowała polskie kościoły, niszczyła polskie miasta, miasteczka, to my jako Straż Narodowa staniemy w obronie tych najświętszych dla nas wartości – zadeklarował.

Zobacz także: Nieznane fakty o zbrodni katyńskiej wychodzą na jaw

– Będziemy bronili kościoła, będziemy bronili polskiej państwowości, będziemy bronili tego, co dla nas najświętsze – podkreślił Robert Bąkiewicz. – Dlatego: nie lękajcie się i opublikujcie ten wyrok, najwyższy czas! – powiedział założyciel Straży Narodowej.

To już kolejny apel Roberta Bąkiewicza w tej sprawie. Apeluje też wiele innych środowisk prawicowych, narodowych czy katolickich. Niestety, mimo tego publikacja wyroku, która zgodnie z obowiązującym prawem powinna nastąpić niezwłocznie, przeciąga się kolejny miesiąc. Jak przekonywał ostatnio Michał Dworczyk, rządowi prawnicy mają własną definicję niezwłoczności…

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY