“Trans-kobieta” skazana na 15 lat więzienia za gwałt na sąsiadce

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Michelle Winter, Fot. Policja

“Michelle” Winter skazano na 15 lat więzienia za zgwałcenie kobiety. Gwałciciel uważa, iż jest trans-płciową kobietą, jednak “posiada męską anatomię”. Ofiarą “Michelle” padła mieszkająca obok sąsiadka.

Ofiara po dziś dzień ma budzić się z krzykiem z koszmarnych snów, przypominających jej gwałt wyrządzony przez “trans-kobietę”. Do zbrodni doszło 16 maja ubiegłego roku. 49 letni “Michelle” z Buttermel Close, Godmanchester, Cambridgeshire zaatakował sąsiadkę, która mieszkała pod tym samym adresem. Ta zgłosiła atak policji następnego dnia. Funkcjonariusze odnotowali, iż była pokryta licznymi siniakami, a jej ciało w wielu miejscach uszkodzono.

Zgwałcona powiedziała policji, że wciąż ma koszmary związane z tym incydentem i od tego czasu często budziła się z krzykiem „zejdź ze mnie!”. Metro.co opisuje, iż “Winter, który identyfikuje się jako kobieta, ale ma męską anatomię, został skazany na 15 lat więzienia pod zarzutem gwałtu i napadu, który spowodował obrażenia ciała”. Wyrok wydano 15 stycznia. Podczas rozprawy sądowej w Cambridge, sędzia David Farrell określił Winter jako osobę niebezpieczną z „wyraźną skłonnością do przemocy”.

DC Jack Henderson powiedział: „Chciałbym pochwalić odwagę pokazaną przez ofiarę, która pomimo ciężkiej próby, jaką przeszła, była w stanie zgłosić przestępstwo i pomóc w osądzeniu Winter. Mam nadzieję, że to zdanie odstraszy Winter i każdego, kto zdecyduje się skrzywdzić inną osobę”. Warto podkreślić, iż Michelle “identyfikuje się, jako kobieta” mimo, iż nie przeszła żadnej operacji.

CambsTimes.co

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY