Brutalny napad na Śląsku. Rozmawiali “ze wschodnim akcentem”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. KPP w Będzinie

Policja poszukuje dwóch mężczyzn, którzy w nocy z niedzieli na poniedziałek w Psarach w powiecie będzińskim na Śląsku brutalnie pobili ekspedientkę i okradli lokalny sklep. Jak dodają funkcjonariusze, sprawcy rozboju rozmawiali “ze wschodnim akcentem”.

Społeczność lokalna jest zbulwersowana agresywnym aktem, którego dokonano w ostatni weekend. Mieszkańcy podkreślają, że dotąd tak brutalne napaści się nie zdarzały. Może to wyjaśniać informacja podana przez policję, że sprawy rozmawiali “ze wschodnim akcentem”. Niestety póki co nie zostali ujęci. Funkcjonariusze proszą wszystkich, którzy mają wartościowe informacje w tej sprawie, o pomoc.

“W chwili, gdy 50-letnia ekspedientka zamykała sklep, wtargnęła do niego dwójka przestępców. Młodzi mężczyźni dotkliwie pobili kobietę, a następnie skradli pieniądze znajdujące się w sklepie” – zrelacjonowano na stronie będzińskiej komendy. Jak dodano, do wydarzenia doszło w niedzielę po godzinie 23. Policja zamieściła też nagranie. Niestety sprawcy mają zasłonięte twarze. Pierwszy z nich założył kaptur, a drugi czapkę. Mimo tego funkcjonariusze liczą, że uda ich się zidentyfikować i ująć.

Zobacz także: Fińska parlamentarzystka zacytowała Biblię. Grożą jej 2 lata więzienia

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców rozboju, policja prosi o pilny kontakt pod numerami telefonu (32) 36 80 266, (32) 36 80 255 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej [email protected], a także anonimowo za pomocą formularza “Powiadom nas” zamieszczonego stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Będzińscy policjanci proszą także o kontakt osoby, które w niedzielę 20 grudnia ok. 23 przejeżdżały ulicą Wiejską w Psarach i mają w samochodach wideorejestratory, które nagrały przechodzących drogą dwóch młodych mężczyzn.

polsatnews.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY