REKLAMA

„Kaczyński wyrzuci z rządu każdego, kto powie, że się nie zaszczepi”

REKLAMA

Tygodnik „Wprost” twierdzi, iż „Jarosław Kaczyński powiedział, że wyrzuci z rządu każdego, kto powie, że się nie zaszczepi”. Taką informację miała przekazać „osoba z otoczenia prezesa PiS”.

Pierwszą ofiarą stanowiska lidera PiS miał paść wiceminister aktywów państwowych Janusz Kowalski. Miał, ale z pomocą przyszedł mu Zbigniew Ziobro. – Jarosław Kaczyński wściekł się na Kowalskiego, kiedy usłyszał, że zadeklarował, że się nie zaszczepi. Zaraz po jego wypowiedzi chciał go wyrzucić z rządu, ale w ubiegły wtorek do prezesa przyszedł Ziobro i zaczął tłumaczyć Kowalskiego, że nie chce się szczepić, bo jest ozdrowieńcem i już przechorował koronawirusa. Kaczyński powiedział, że wiceminister i tak ma się zaszczepić i kazał mu zniknąć z mediów – zrelacjonował informator tygodnika „Wprost”. Kowalski jest politykiem Solidarnej Polski. Prezesem tej partii jest właśnie minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

Zobacz także: Kaczyński chce nowych traktatów UE. „Idea konfederacji europejskiej”

Jak napisała red. Joanna Miziołek, dziennikarka „Wprost”, prezes PiS „bardzo poważanie podchodzi do kwestii szczepień przeciw Covid-19”. Według jej informacji jest niewykluczone, że lider partii rządzącej zaszczepi się przed kamerami.

wprost.pl

REKLAMA

Komentarze