Organizator brukselskiej orgii poszukiwanym oszustem z Wadowic?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. wikimedia.org

Organizatorem gejowskiej imprezy w Brukseli, na której przyłapano polityka Fideszu Jozsefa Szajera, jest Dawid Manzheley. Pan pochodzi z Wadowic i jest poszukiwany przez policję – twierdzi Klaudiusz Slezak, dziennikarz Radia Nowy Świat.

Dziennikarz udostępnił też link do strony polskiej Policji, z której wynika, że Manzheley jest poszukiwany przez organy ścigania. Jako podstawa prawna jest wymieniany art. 286 § 1 kodeksu karnego – Oszustwo – typ podstawowy. Wg informacji Policji oszust uciekł z Wadowic

Dziennikarz o wszystkim poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Komentujący zwracają uwagę, że część danych, np. wiek, nie zgadzają się z tymi, które Manzheley zadeklarował w wywiadach, jakie udzielił mediom. Pojawiają się sugestie, że w publicznych wypowiedziach mógł zmyślić część informacji.

Organizator brukselskiej orgii, o której informowaliśmy wcześniej, twierdzi, że organizuje takie od dłuższego czasu. Deklaruje się jako gej. — Na moich imprezach pojawia się wiele osób publicznych z różnych krajów, w tym polscy politycy z Prawa i Sprawiedliwości. Mają rodziny i od początku proszą, żeby utrzymać ich udział w gejowskiej orgii w tajemnicy. Przyjeżdżają z Warszawy kilka razy do roku — powiedział w rozmowie z Onetem.

Jak poinformowało radio RMF FM, Policja z Wadowic już sprawdza, czy organizator brukselskich orgii to faktycznie poszukiwany oszust.

Twitter, Onet

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY