Wyrzucili psa przez balkon. Przeszkadzał im w jedzeniu kolacji

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. pixabay.com

W ubiegłym tygodniu białostocka policja otrzymała wezwanie do jednego z bloków mieszkalnych. Na chodniku obok budynku miał leżeć martwy pies. Okazało się, że para mieszkająca na 8. piętrze wyrzuciła zwierzę przez okno balkonowe, gdyż miał im przeszkadzać w jedzeniu kolacji. Grozi im nawet do 5. lat pozbawienia wolności za okrucieństwo nad zwierzęciem.

W zeszły czwartek białostocka policja zatrzymała dwójkę mieszkańców bloku mieszkalnego za zabicie psa ze szczególnym okrucieństwem. Komenda Policji w Białymstoku otrzymała pod wieczór wezwanie pod jeden z bloków. Na miejscu miał leżeć roztrzaskany i martwy pies, który należał do bezwzględniej pary.

Zobacz także: Premier Słowacji: Ograniczymy prawa nieszczepionym

“Kobieta oświadczyła, że do tragicznego zdarzenia przyczynił się jej partner. Tłumaczyła śledczym, że konkubent przygotowywał dzień wcześniej kolację, kiedy pies nagle wskoczył na stół kuchenny. To zirytowało nietrzeźwego mężczyznę, który chwilę później wyrzucił psa przez okno z 8. piętra” – informuje białostocka policja.

Oskarżonymi są 35-letni mężczyzna i 22-latka. Oboje zostali zatrzymani i postawiono im zarzut zabicia zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem. Grozi im za to nawet pięć lat więzienia. W przypadku mężczyzny wniesiono o areszt tymczasowy.

RadioZet

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY