Koronawirus: Dr Andreas Noack aresztowany

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. @Youtube

Do niebywałej sytuacji doszło niedawno w Niemczech. Podczas transmisji na żywo jeden z niemieckich lekarzy dr Andreas Noack został zatrzymany we własnym mieszkaniu przez służby mundurowe. Doktor znany jest z krytycznego podejścia do epidemii koronawirusa.

Kilka dni temu w Niemczech doszło do niespotykanego w “wolnym świecie” zatrzymania jednego z lekarzy. Doktor Andreas Noack, znany niemieckiej opinii publicznej z krytycznego podejścia wobec rozwiązań rządowych w związku z epidemią koronawirusa. Kwestionuje on skalę rzekomego zagrożenia oraz śmiertelność wirusa, który jego zdaniem został najprawdopodobniej wynaleziony w Chinach.

Zobacz także: Duńskie ministerstwa szpiegowane przez Amerykanów. Zajmowały się zakupem myśliwców F-35!

W trakcie wykładu na żywo na portalu Youtube dr Andreas Noack został aresztowany przez niemieckie służby specjalne, która wyłamała jego drzwi od mieszkania. Należy zaznaczyć, iż w trakcie tego zdarzenia oglądalność wykładu sięgała blisko 30 tysięcy widzów.

“Do tej pory nie ujawniono przyczyny zatrzymania. Istnieją jednak niepotwierdzone informacje, iż dr Andreas Noack udzielał pomocy lekarskiej podczas ostatnich protestów anty-covidowych w Berlinie” – podaje agencja Global Research News.

Według niepotwierdzonych doniesień miał on również nie stosować się do rządowych zaleceń w sprawie COVID-19 – “Był on rozpracowywany przez niemieckie władze, za nieprzestrzeganie przepisów na koronawirusa. Aresztowanie nastąpiło po przyjęciu przez niemiecki parlament nowego prawa dotyczącego walki z epidemią” – opisuje sprawę agencja.

W trakcie transmisji pojawiły się na bieżąco komentarze internautów, którzy kwestionowali działania niemieckich władz oraz oskarżali je o łamanie swobody wypowiedzi – “Ci którzy krzyczeli najgłośniej przeciwko faszyzmowi, stworzyli najbardziej zbrodniczą dyktaturę w historii!” – pisał jeden z komentatorów.

Zapis wykładu wraz z policyjnym zatrzymaniem

Media Narodowe/Global Research News

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY