[NA ŻYWO!] Transmisja z Marszu Niepodległości. Olbrzymi rajd na ulicach Warszawy!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. @MediaNarodowe

Serdecznie zapraszamy na transmisję na żywo z tegorocznego Marszu Niepodległości. Po godzinie 14. z ronda Dmowskiego wyruszy kolumna pojazdów oraz jednośladowców, aby uczcić pamięć polskich ojców niepodległości i bohaterów walk o Polską suwerenność. Relacja dostępna na kanałach Mediów Narodowych, wRealu24 oraz w radiu Wnet.

Po godzinie 13. ruszy bezpośrednia transmisja przed samym Marszem Niepodległości, podczas której redaktorzy Mediów Narodowych oraz wRealu24 skomentują przebieg wydarzeń na ulicach Warszawy. Natomiast dla kierowców i słuchaczy przez cały dzień dostępna jest audycja z tych uroczystości na antenie radia Wnet 87,8 FM w Warszawie.

Zobacz także: Studio przed Marszem Niepodległości. Wspólna produkcja Mediów Narodowych i wRealu24

Organizatorzy Marszu Niepodległości zaplanowali o godzinie 14 przemówienia z miejsca rozpoczęcia przejazdu na rondzie Dmowskiego. Z specjalnego wozu przemówi Robert Bąkiewicz jako prezes stowarzyszenia i organizator MN, a także prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki oraz prezes Młodzieży Wszechpolskie Ziemowit Przebitkowski. Po nich rozpocznie się unikatowy ze względu epidemicznych przejazd samochodów i motocykli odzianych w biało-czerwone barwy.

Transmisja z Marszu Niepodległości!

Przypominamy, że transmisja na naszych kanałach trwa już od godziny dziewiątej, gdzie nasi redaktorzy rozmawiali z ciekawymi gośćmi jak m.in. prof. Jan Żaryn, Robert Bąkiewicz, Mariusz Piotrowski, Paweł Lisicki oraz wielu innych.

Media Narodowe/wRealu24/RadioWnet

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY