[NA ŻYWO] Studio przed Marszem Niepodległości. Wspólna produkcja Mediów Narodowych i wRealu24

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Dzisiaj obchodzimy 102. rocznicę odzyskania niepodległości. Z tej okazji jak co roku organizatorzy Marszu Niepodległości zapraszają na centralne uroczystości w Warszawie, aby wziąć udział we wspólnym przemarszu – w tym roku specjalnie zmotoryzowanym. O godzinie 9. w Mediach Narodowych odbędzie się rozmowa pomiędzy zaproszonymi gośćmi.

Zapraszamy serdecznie do oglądania dzisiejszej relacji z tegorocznego Marszu Niepodległości, który wyruszy z ronda Dmowskiego o godzinie 14. Organizatorzy ze względu na tegoroczny charakter proszą o przybycie pół godziny wcześniej swoimi środkami lokomocji, tak aby nie utrudniać ruchu drogowego.

Zobacz także: Znamy trasę samochodową Marszu Niepodległości! [WIDEO]

Już o godzinie 9. Media Narodowe organizują spotkanie z ciekawymi gośćmi, którzy podyskutują o patriotyzmie, historii odzyskania niepodległości oraz o bieżących potrzebach świętowania polskich wydarzeń i utrwalaniu narodowej kultury.

W studiu obecny będzie prof. Jan Żaryn – historyk, były senator oraz dyrektor Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Padarewskiego, Robert Bąkiewicz – prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości oraz Rot Niepodległości, Paweł Lisicki – dziennikarz i redaktor naczelny “Do Rzeczy” oraz Wojciech Roszkowski – nauczyciel historii i ekonomii oraz były poseł do Parlamentu Europejskiego.

Transmisja na żywo!

Radio Wnet przygotowało również dla swoich słuchaczy specjalną audycję również od godziny 9. Dzięki ich uprzejmości Marsz Niepodległości będzie także relacjonowany na ich antenie, aby kierowcy uczestniczący w tegorocznej edycji mogli w pełni korzystać z relacji oraz mogli wysłuchiwać komunikatów od organizatorów. Fale radiowe Radia Wnet to 87,8 FM.

Media Narodowe

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY