REKLAMA

Artur Dziambor w szpitalu! Poseł Konfederacji zmaga się z koronawirusem

Od kilku dni można było zauważyć brak aktywności posła Konfederacji. Teraz okazuje się, że Artur Dziambor przebywa w szpitalu zmagając się z koronawirusem. Tydzień temu sam poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wykryto u niego COVID-19.

Prezes partii KORWiN w rozmowie na antenie „TVP.INFO” poinformował sympatyków Konfederacji oraz dziennikarzy, że poseł Artur Dziambor przebywa obecnie w szpitalu związku z chorobą koronawirusa. Polityk poczuł się kilka dni temu gorzej przez co musiał przebyć dalsze leczenie przy wsparciu lekarzy.

Zobacz także: Orędzie Prezydenta Dudy: „Polska wróciła na mapy świata!”

„Tak, to prawda. Kolega Dziambor jest w szpitalu. To koronawirus. Dziś o 8 rano dostałem od niego wiadomość, że tam się leczy, ale nie jest na tyle silny” – powiedział Janusz Korwin-Mikke, dodając że polityk gdy poczuje się lepiej skontaktuje się z mediami i sympatykami.

Sympatycy Konfederacji oraz posła Artura Dziambora zauważyli w ostatnich dniach jego brak aktywności w mediach społecznościowych, w których dotychczas był bardzo aktywny. Zmartwieni o stan zdrowia próbowali się z skontaktować również jego koledzy z partii, lecz okazało się to bezskuteczne.

Jego ostatni wpis pochodzi z 5. listopada, w którym odnosił się do swojego występu w programie TVP.INFO „Minęła 20” – „W miniony wtorek byłem gościem programu Minęła20. Program doczekał się przeróbki w ramach serii Minęła „XD”wudziesta. W wolnej chwili zapraszam do oglądania” – napisał.

tvp.info

REKLAMA

Komentarze