Azerskie siły zestrzeliły rosyjski śmigłowiec? Nagranie z miejsca katastrofy

Dodano   0  
  Loading

/ fot. @Twitter

Armeński oddział “Sputnika” informuje, że został zestrzelony rosyjski śmigłowiec wojskowy. Mają to potwierdzać źródła u rosyjskiego ministerstwa obrony. W sieci znalazło się również nagranie z miejsca katastrofy.

Dzisiaj w godzinach popołudniowych miało dojść do zestrzelenia rosyjskiego śmigłowca wojskowego na terenie Armenii. Informację o tej katastrofie podaje armeński oddział rosyjskiego “Sputnika”, który powołuje się na swoje źródła w ministerstwie obrony.

Zobacz także: Ponad 10 milionów Polaków z dostępem do sieci 5G? Plus buduje nową generację internetu

Katastrofa miała miejsce w pobliżu Nachiczewańska Republika Autonomiczna należąca do Azerbejdżanu. Również pociski rakietowe miały zostać wystrzelone z azerskiego terytorium

Do sieci wyciekło również nagranie wideo z miejsca upadku rosyjskiej maszyny. Z oddali widać na nim kłęby dymu oraz wielkie płomienie ognia sugerujące być potwierdzeniem medialnych informacji. Dotychczas nie potwierdzono liczby ewentualnych ofiar oraz ocalałych.

Należy nadmienić, ze latem do tej autonomicznej republiki Turcja wysłała swoje wojska. Niestety nie wiadomo nic, czy nadal one przebywają w tamtym regionie. Reporterzy sugerują, iż nadal mogą tam przebywać. Istnieje również możliwość użycia tych jednostek przeciw rosyjskiemu śmigłowcowi.

sputnik/mediamax

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY