Azerskie siły zestrzeliły rosyjski śmigłowiec? Nagranie z miejsca katastrofy

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Konflikt w Górskim Karabachu

Konflikt w Górskim Karabachu / Fot. @Twitter

Armeński oddział “Sputnika” informuje, że został zestrzelony rosyjski śmigłowiec wojskowy. Mają to potwierdzać źródła u rosyjskiego ministerstwa obrony. W sieci znalazło się również nagranie z miejsca katastrofy.

Dzisiaj w godzinach popołudniowych miało dojść do zestrzelenia rosyjskiego śmigłowca wojskowego na terenie Armenii. Informację o tej katastrofie podaje armeński oddział rosyjskiego “Sputnika”, który powołuje się na swoje źródła w ministerstwie obrony.

Zobacz także: Ponad 10 milionów Polaków z dostępem do sieci 5G? Plus buduje nową generację internetu

Katastrofa miała miejsce w pobliżu Nachiczewańska Republika Autonomiczna należąca do Azerbejdżanu. Również pociski rakietowe miały zostać wystrzelone z azerskiego terytorium

Do sieci wyciekło również nagranie wideo z miejsca upadku rosyjskiej maszyny. Z oddali widać na nim kłęby dymu oraz wielkie płomienie ognia sugerujące być potwierdzeniem medialnych informacji. Dotychczas nie potwierdzono liczby ewentualnych ofiar oraz ocalałych.

https://twitter.com/301_AD/status/1325834204412850177

Należy nadmienić, ze latem do tej autonomicznej republiki Turcja wysłała swoje wojska. Niestety nie wiadomo nic, czy nadal one przebywają w tamtym regionie. Reporterzy sugerują, iż nadal mogą tam przebywać. Istnieje również możliwość użycia tych jednostek przeciw rosyjskiemu śmigłowcowi.

sputnik/mediamax

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY