Mężczyzna zamordował trójkę swoich dzieci. Chwilę później popełnił samobójstwo

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
góry w Szwajcarii

/ fot. Adrian Michael via Wikimedia Commons / CC

W poniedziałek po pracy żona 37-letniego mężczyzny w ich domu dokonała makabrycznego odkrycia. Zobaczyła trójkę martwych dzieci oraz swojego zmarłego męża. Rodzina i sąsiedzi są w szoku, gdyż nic nie wskazywało na dokonanie tak morderczego planu przez spokojnego mieszkańca Buchs.

Zwykły poniedziałkowy dzień zamienił się dla pewnej szwajcarskiej rodziny w koszmar, a także w ostatnie chwile spędzone na ziemi. 37-letni mieszkaniec gminy Buch w kantonie Argowia na półnoznym-zachodzie Szwajcarii zamordował wszystkie swoje dzieci oraz popełnił samobójstwo.

Zobacz także: Szef NATO zapowiada dalszą walkę z ISIS

Odkrycia dantejskich scen dokonała jego żona, która po przybyciu z pracy chcąc przywitać się z mężem napotkała na ciała swoich pasierbów: 13-letniego syna oraz 11-letniej córki z pierwszego małżeństwa mordercy oraz swoją zaledwie 3-letnią córeczkę. Pierwsza dwójka zamieszkiwała na zmianę u ojca oraz u matki w sąsiedniej wiosce.

“Podejrzenie popełnienia czynu kieruje się zdecydowanie przeciwko ojcu rodziny. Na postawie dotychczasowych ustaleń śledztwa wykluczyć można użycie przez niego broni palnej” – ujawniła do tej pory szwajcarska policja.

Takiego obrotu spraw nie spodziewali się nawet sąsiedzi. Mężczyzna wydawał się dla nich spokojnym i czułym ojcem oraz mężem – “Robił całkiem normalne wrażenie, często spędzał czas przy grillu w ogrodzie z przyjaciółmi i z dziećmi. Żona także mu wtedy towarzyszyła. Byli wesołą rodziną” – opowiedziała jedna z mieszkanek Buchs.

pap/onet

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY