Pawłowska o atakach na kościoły i rewolucji kulturowej [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. @MediaNarodowe

Gościem w Mediach Narodowych była Karolina Pawłowska z Centrum Prawa Międzynarodowego Ordo Iuris. W programie przedstawiła obecny etap prac nad zbiórką podpisów pod projektem “Tak dla rodziny, nie dla gender”. Wyraziła również swoje zdanie na temat bieżącej sytuacji polityczno-społecznej w kraju.

Dyrektor Centrum Prawa Międzynarodowego Ordo Iuris Karolina Pawłowska na łamach Mediów Narodowych poinformowała, że pakiety do zbiórki podpisów pod inicjatywą ustawodawczą “Tak dla rodziny, nie dla gender” są dostępne na stronie instytutu oraz przygotowane do wysłania po polskich probostwach.

“Celem tej inicjatywy jest z jednej strony upoważnienie polskiej strony o wypowiedzenie wadliwą i ideologiczną Konwencję Stambulską, a z drugiej strony aby zainicjował prace nad powstaniem nowej, alternatywnej umowy międzynarodowej konwencji o ochronie rodziny” – powiedziała Pawłowska.

Zobacz także: Karczewski o niedzielnych protestach: na naszych oczach rodzi się barbarzyństwo

Skomentowała również obecna sytuację w kraju po orzeczeniu TK – “Przede wszystkim wyrok TK jest ogromnym krokiem naprzód jeżeli chodzi o realizacje praw człowieka w Polsce. Trzeba powiedzieć, że aborcja eugeniczna, czyli aborcja o podejrzeniu wad genetycznych u dziecka jest w zasadzie najwyraźniejszym wyrazem dyskryminacji z jakim mamy obecnie do czynienia” – podkreśliła.

“Istnieje wiele fake news’ów jakoby matka zagrożona życiem lub utratą zdrowia nie miała wyboru, co jest nie prawdą. Wyrok ten nie likwiduje tej przesłanki. Oczywistym jest, że istnieją takie wady letalne u dziecka, które będą stanowiły zagrożenie dla zdrowia i życia matki. Wtedy to lekarz i kobieta mają pełne prawo do podjęcia takich kroków w leczeniu, które będą miały na celu ochronę kobiety” – wyraźnie podkreśliła dyrektor CPM Ordo Iuris.

Pokazała również absurdalność zachowania środowisk protestujących oraz brak konsekwencji polityków opozycji wobec jawnej agresji – “To co najbardziej mnie zastanawia teraz, to gdzie są ci wszyscy ludzie którzy tak głośno mówili o mowie nienawiści. Każdą krytykę oskarżali jako mowę nienawiści, teraz ci ludzie zamilkli. Takie środowiska jak nasze stają się prawdziwą ofiarą ataków nienawiści”.

Więcej w materiale poniżej:

Media Narodowe

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY