REKLAMA

Konferencja ws. ataków na Kościoły. Powstaje STRAŻ NARODOWA! [WIDEO]

REKLAMA

Po godzinie 11. pod kościołem Świętego Krzyża w Warszawie odbyła się konferencja prasowa Rot Niepodległości. Podczas niej zapowiedziano powstanie nowej formacji „Straż Narodowa”, mającej za zadanie obronę kościołów. Jest to odpowiedź na ostatnie zamieszki z udziałem aborcjonistów pod kościołami oraz profanacją Mszy Świętej.

Przedstawiciele Rot Niepodległości zorganizowali konferencję prasową pod kościołem Świętego Krzyża w Warszawie, gdzie wczoraj dochodziło do zamieszek z udziałem aborcjonistów. Przed profanacją i zakłóceniem Mszy Świętej czuwali członkowie Straży Marszu Niepodległości, którzy za zgodą policji i miejscowego proboszcza wynosili na rękach osoby próbujące wedrzeć się do środka świątyni z intencją prowokacji.

Zobacz także: Porozumienie apeluje o spokój i pragnie przeprowadzić zmiany w prawie

Tomasz Kalinowski zapowiedział przy okazji, że stowarzyszenie Rot Niepodległości, będzie pozywało dziennikarzy za kłamliwą relację wczorajszych wydarzeń. Poinformował, także że złożono na policje pierwsze zawiadomienia o groźbach skierowanych wobec strażników kościoła.

„Jesteśmy w trakcie rewolucji lewackiej, bolszewickiej, którą znamy już z krajów zachodnich. Tam dzisiaj płoną kościoły, a wobec katolików stosowana jest przemoc fizyczna. Dzisiaj to samo dzieje się w Polsce” – powiedział prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Robert Bąkiewicz.

Zapowiedział, że utworzona zostaje Straż Narodowa, której za zadanie będzie ochrona kościołów i miejscowości przed lewicową rewolucją – „Wzywam wszystkich katolików do odrzucenia tej pacyfistycznej postawy, która spowodowała, że dzisiaj banda, hołota wchodzi do kościołów i profanuje Najświętszy Sakrament, używają wulgarnych słów, takie które nie były stosowane w przestrzeni publicznej od bardzo dawna. Ci ludzie są nastawieni konfrontacyjnie, którzy chcą nas zniszczyć” – powiedział.

„Miecz sprawiedliwości nad nimi wisi i jeśli będzie trzeba zgnieciemy ich w proch. Zniszczymy tą rewolucję” – podkreślił Robert Bąkiewicz, uświadamiając o biernej postawie Państwa Polskiego podczas ostatnich zamieszek lewicowych aktywistów.

Więcej w materiale poniżej:

Media Narodowe

REKLAMA

Komentarze