REKLAMA

Kolejne spotkanie Kaczyńskiego z Ziobro

REKLAMA

W środę wieczorem doszło do kolejnego spotkania prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z szefem Solidarnej Polski Zbigniewem Ziobro – poinformowały media. Wcześniej tego dnia odbyło się spotkanie kierownictwa PiS, a także posiedzenie zarządu Solidarnej Polski.

Po zakończeniu spotkania kierownictwa PiS rzeczniczka partii Anita Czerwińska powiedziała PAP, że „piłka jest cały czas po stronie Solidarnej Polski i wszystko zależy od ich decyzji”. „Prawo i Sprawiedliwość jest gotowe na wszelkie scenariusze, zależy nam na współpracy, by móc realizować program, ale musi to być współpraca konstruktywna” – zaznaczyła (https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C722696%2Codbylo-sie-kolejne-spotkanie-kaczynskiego-z-ziobra.html).

Z kolei po zakończeniu posiedzenia zarządu SP poseł Jan Kanthak poinformował, że Zbigniew Ziobro ma upoważnienie „do dalszych rozmów w sprawie zasad współpracy przy realizacji naszego wspólnego programu Zjednoczonej Prawicy”.

Wieczorem, jak poinformowały TVN24 i Polsat News, doszło do spotkania Kaczyńskiego z Ziobro. Pierwsze ich spotkanie ws. dalszych losów Zjednoczonej Prawicy odbyło się w poniedziałek. Po tamtym spotkaniu rzecznika PiS przekazała, że Kaczyński przedstawił wówczas warunki dalszego trwania koalicji.

Źródło: PAP

REKLAMA

Komentarze