Artur Dziambor o ministrze finansów:”Nawet koledzy nie wiedzą kto to”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Artur Dziambor

/ fot. YT/Media Narodowe

Tadeusz Kościński został według”Global Markets” najlepszym ministrem finansów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. To o tyle nietypowe wyróżnienie, iż minister jest niemal całkowicie anonimy i nieaktywny w kontekście medialnym. Sylwetka Tadeusza Kościńskiego dla wielu Polaków pozostaje wciąż nieznana. Fakt ten dostrzegł polityk Konfederacji, a zarazem wiceprezes partii KORWIN Artur Dziambor. Poseł odniósł się tym samym do prestiżowego wyróżnienia, jakie otrzymał jeden z członków rządu.

Minister finansów Tadeusz Kościński otrzymał nagrodę”Global Markets” dla najlepszego szefa rzeczonego resortu w kontekście Europy Środkowo-Wschodniej. Do sprawy postanowił odnieść się poseł Konfederacji Artur Dziambor.

Dziambor ostro o ministrze finansów

Artur Dziambor w krytyczny sposób odniósł się do nagrody dla najlepszego ministra finansów w Europie Środkowo-Wschodniej, przyznanej Tadeuszowi Kościńskiemu. Według polityka minister jest niewidoczny i nieznany szerszemu gronu opinii publicznej:-Dla większości Polaków jest całkowicie anonimowy, dla Sejmu również, nawet niektórzy jego partyjni koledzy nie wiedzą kto to-akcentował.

Kościński został wybrany przez”Global Markets”. Wyróżnienie ma on otrzymać podczas dorocznego spotkania Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego.

Wiceprezes partii KORWIN postanowił pokusić się nawet o ironiczny komentarz:-Jeżeli ten nasz to najlepszy w regionie, to pomyślcie jacy są pozostali-stwierdził sarkastycznie.

Dziambor dodał, iż wątpi, jakoby wgląd w działalność ministra ze strony zagranicznych organów, był rzetelny i odsłaniał wszystkie poczynania Tadeusza Kościńskiego. Polityk podkreślił, że nawet niektórzy członkowie Zjednoczonej Prawicy nie kojarzą ministra finansów.

Rzeczpospolita

Czytaj także: You Tube podcina skrzydła niepoprawnym politycznie twórcom

Czytaj także: Grzegorz Braun apeluje o poszanowanie suwerenności państw oraz zachowanie pokoju w środkowej Europie

Zobacz także: Adam Bodnar zachęca do lektury:”Postępowania w sprawach o ustalenie płci”

Oglądaj na kanale”Media Narodowe”

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY