Adam Bodnar zachęca do lektury:”Postępowania w sprawach o ustalenie płci”. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Były Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar na Twitterze zachęcił do przeczytania publikacji:”Postępowania w sprawach o ustalenie płci”. Bodnar kolejny raz wpisał się w lewicową agendę. Podobne wypowiedzi rzecznika przewijały się właściwie przez całą jego kadencję. Tym razem Adam Bodnar postanowił polecieć lekturę tyczącą się orzecznictwa sądów polskich oraz europejskich w sprawach odnoszących się do uzgodnienia płci. Wpis piastującego do niedawana funkcję Rzecznika Praw Obywatelskich mężczyzny , nie spotkał się z pozytywną reakcją ze strony internautów.

Były Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar zachęca do lewicowej lektury:”Postępowania w sprawach o ustalenie płci”.

Bodnar aprobuje lewicową publikację

Kadencja Adama Bodnara zakończyła się w minioną środę. Były RPO zasłynął z ostrej krytyki rządów Zjednoczonej Prawicy oraz jawnego agitowania za kulturowym marksizmem. Bodnar przez całą kadencje raczył obywateli, lewicowymi komentarzami i promocją tzw.”tolerancji” i”równości”.

Okazuje się, że mimo upływu kadencji, były Rzecznik Praw Obywatelskich nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem na swoim Twitterze postanowił polecić publikację:” Postępowania w sprawach o ustalenie płci”. Co nie stanowi większego zaskoczenia, lektura idealnie wpasowuje się w lewicową, unijną retorykę. Znajdziemy w niej zapisy o:”ułatwieniu orzekania w sprawach o ustalenie płci” jaki i również informacje odnośnie:”zapewnienia pełnej ochrony praw człowieka oraz osób transpłciowych w toku tych postępowań”.

Internauci postanowili ostro skrytykować Adama Bodnara. Wielu z nich zaznaczało, iż płeć jest zdeterminowana biologicznie, a cała ta publikacja jest tylko stratą czasu. Niektórzy podkreślali, iż w rzeczywistości występują jedynie dwie płci: kobieta oraz mężczyzna.

TVP Info

Czytaj także: Kaczyński ostro o Gowinie

Czytaj także: You Tube podcina skrzydła niepoprawnym politycznie twórcom

Zobacz także: Warszawa:Różaniec przed instytutem Matki i Dziecka

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY