Antoni Macierewicz krytykuje ideologię LGBT i nawołuje do delegalizacji Antify!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Były minister obrony narodowej Antoni Macierewicz skrytykował ideologię LGBT. Według polityka bazuje ona na złych wzorach moralnych, a jej zadaniem jest zniszczenie tradycyjnej rodziny oraz właściwie rozumianego narodu. Podobnie jak politycy Konfederacji( w czasie kampanii wyborczej Krzysztof Bosak) domaga się delegalizacji Antify. Lewicowe zrzeszenie posługuje się przemocą i skrajnymi metodami w walce z prawicowymi organizacjami. Macierewicz skrytykował również włodarza Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Antoni Macierewicz na antenie Polskiego Radia krytycznie odniósł się do ideologi LGBT. Zdaniem byłego ministra obrony narodowej rzeczony ruch uderza w tradycyjną rodzinę oraz właściwe pojmowanie narodu.

Macierewicz ostro o ideologi LGBT

Antoni Macierewicz na antenie Polskiego Radia odniósł się do kontrowersji, jakie wzbudził ostatnio Michał Szutowicz:- Nie chcę się do tej osoby odnosić. Ani ją znam, ani mam dostateczną wiedzę. Sposobem rozwiązania tej kwestii jest decyzja, którą podjął pan prezydent Trump delegalizując Antifę. Antifę, która kilka lat temu atakowała Żołnierzy Niezłomnych. To jest ta sama formacja, ta sama formuła, mająca korzenie międzynarodowe, nie ma co do tego żadnych wątpliwości-akcentuje.

Polityk dodał, iż ruch LGBT to wyraz neomarksizmu:- Kwestia problemów osobistych to w tym środowisku sprawa trzeciorzędna. Tam jest cały program zniszczenia człowieczeństwa, rodziny, narodu i państwa. On jasno zarysowuje się w działaniach mających wszystkie cechy rozpoczęcia inicjatyw terrorystycznych przeciwko narodowi i państwu polskiemu-stwierdził Macierewicz.

Marszałek Senior X kadencji skrytykował także prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego:-Widać, że Rafał Trzaskowski jest człowiekiem lekceważącym wszystko i wszystkich. Widać, że ma takie wsparcie, które gwarantuje mu powodzenie i polityczną osłonę. Mam nadzieję, iż prawo się upomni o pana Trzaskowskiego-mówił.

Były minister w rządzie Zjednoczonej Prawicy podkreślił również, że prezydent miasta stołecznego jest nieodpowiedzialnym gospodarzem:-Prezydent Rafał Trzaskowski sam się ośmieszył. Okazało się, że nieodpowiedzialnie gospodaruje jednym z najważniejszych urządzeń dla zdrowia i bezpieczeństwa narodu. Konsekwencje obejmują cały kraj-artykułował.

Gazeta.pl

Czytaj także: Joachim Brudziński:PiS jest najważniejszym ugrupowaniem Zjednoczonej Prawicy

Czytaj także: PiS umocniło się na pozycji sondażowego lidera

Zobacz także: Tresura w szkołach

Oglądaj na kanale”Media Narodowe”

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY