Rzecznik Praw Dziecka:”Nie wycofuję się ze swoich słów. Zostałem źle zrozumiany”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Rzecznik Praw Dziecka był gościem “Mediów Narodowych”. Agnieszka Jarczyk dopytywała Macieja Pawlaka o słynne już słowa dotyczące podawania dzieciom leków hormonalnych oraz farmakologicznych determinujących zmianę płci przez edukatorów seksualnych. Pawlak sprecyzował, iż wypowiedź ta nie odnosiła się bezpośrednio do kwestii działań mających miejsce na terenie szkoły, ale skupiała się na swoistym mariażu transaktywistów oraz edukatorów seksualnych. Według Rzecznika takie sytuacja są właściwie normą i z tymi patologiami należy walczyć.

Rzecznik Praw Dziecka wypowiedział się na temat głośnego,ostatnimi czasy,sformułowania o podawaniu leków na zmianę płci przez seksualnych edukatorów, którego sam jest autorem.

Rzecznik Praw Dziecka nie wycofuje się ze swojej deklaracji

Na pytanie Agnieszki Jarczyk o swoją głośną wypowiedź Pawlak zaznaczył, iż został źle zrozumiany:-Ani razu nie artykułowałem, iż jakiekolwiek wspomniane przeze mnie działania mają miejsce na terenie placówek edukacyjnych. Środowiska lewicowe uczyniły wszystko, aby wzmóc na mnie nagonkę. Pokazuje to jedynie, że moje obawy i wnioski są jak najbardziej uzasadnione. Prokuratura warszawska wszczęła postępowanie w sprawie podawania dzieciom przed owych edukatorów oraz aktywistów na rzecz transseksualizmu, leków powodujących zmianę płci. Takie wypowiedzi, jak chociażby ta prezydent Gdańska, dobitnie świadczą o braku kultury i dobrego wychowania. Rodzice często zajęci swoimi bieżącymi sprawami nie dostrzegają, że pod pięknym płaszczykiem niektóre środowiska próbują swej nachalnej i lewackiej propagandy-zaznacza.

Gość mówił także o obrzydliwych przypadkach nauki”lewatywy”, którą zainicjowały poznańskie środowiska:-Są to obrzydliwe i niedopuszczalne działania zmierzające do indoktrynacji młodzieży. W gestii rodziców pozostaje przekazywanie informacji na takie tematy-zaakcentował.

Maciej Pawlak skrytykował także sam system edukacji seksualnej:W Polsce posiadamy dobry i sprawdzony przedmiot jakim jest wychowanie do życia w rodzinie. Podstawa programowa została zaaprobowana przez większość rodziców. Nie pozwolimy na wkraczanie lewicowej propagandy do polskich szkół. Jeśli liderami tych środowisk są takie postaci jak chociażby Michał Sz. to możemy tu mówić o skrajnie antypolskiej i niepatriotycznej postawie-skonkludował.

Cała rozmowa dostępna jest na kanale”Media Narodowe”

Czytaj także: Minister Edukacji ostrzega przed pochopnymi sądami

Czytaj także: Korzenie ideologi Gender

Zobacz także: Stop dyskryminacji pracowników i doktorantów na Uniwersytecie Warszawskim(Petycja)

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY