Hoga: “Broń jest po to, aby chronić życie niewinnych” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Jacek Hoga/fot. YT/Media Narodowe / fot. YT/Media Narodowe

W programie Mediów Narodowych wystąpił Jacek Hoga, który skomentował bulwersującą sytuację 17-letniego chłopaka stojącego w obronie własnej. Na uzbrojonego nastolatka rzucili się członkowie lewackiej bojówki Antify. W wyniku obrony zginęło dwóch napastników. Teraz młodzieniec jest oskarżany o morderstwo.

Prezes fundacji Ad Arma Jacek Hoga skomentował na łamach Mediów Narodowych rozgrzewającą społeczność Amerykańską sprawę śmiertelnego postrzelenia dwóch napastników z Antify przez 17-letniego Kyle’a Rittenhouse. Przeciwnicy posiadania broni oskarżają nastolatka o popełnienie morderstwa, gdy ten stał w obronie swojego bezpieczeństwa.

Zobacz także: Antifa napadła na 17-latka. W obronie zastrzelił dwóch agresorów. Został oskarżony o morderstwo

“Bardzo się cieszę, że temu człowiekowi udało się użyć nowoczesnej broni w celu obrony życia osoby niewinnej. Po to jest broń, aby ochronić życie osób przestrzegających prawo, niestety jest również w rękach bandytów. Tym bardziej porządni obywatele, powinni móc ją posiadać” – powiedział Jacek Hoga.

Zdaniem eksperta od broni i militariów, demokracja pokazuje swoją słabość oraz wykazuje zawsze tendencje ograniczenia swobody obywatelskiej. Na przykładzie państw zachodnich wyjaśnił, że przez zmiany w prawie dostępie do broni społeczeństwa zachodnie stały się bezbronne. Przytoczył również słowa komunistycznych polityków, którzy uważali, że demokracja zawsze prowadzi do wprowadzenia ustroju komunistycznego.

W rozmowie z redaktorem Michałem Murgrabią, prezes fundacji Ad Arma powiedział, że są prowadzone rozmowy z przedstawicielami władzy oraz z innymi politykami. Ma to na celu przekonać posłów do liberalizacji prawa do posiadania broni. Ze względu na charakter negocjacji nie mógł on przedstawić konkretnych szczegółów.

Więcej w materiale poniżej:

Media Narodowe

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY