USA: Antifa napadła na 17-latka. W obronie zastrzelił dwóch agresorów. Został oskarżony o morderstwo

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Kyle Rittenhouse, 17-latek, który skutecznie obronił się przed trzema goniącymi go agresorami z Antify, został oskarżony o umyślne morderstwo pierwszego stopnia.

Kyle Rittenhouse przyjechał do Wisconsin, by pod nieobecność policji chronić miejscowych i w razie potrzeby udzielać pomocy przedmedycznej tym, którzy ucierpią w wyniku tzw. „protestów” antify i #BlackLivesMatter.

Zajmował się m.in. zmywaniem graffiti z murów szkoły i usuwaniem zniszczeń, których dokonali lewicowy bojówkarze.

Podczas jednego z patroli, Rittenhouse został zaatakowany przez trójkę antifiarzy, z których jeden był uzbrojony w pistolet. Sam 17-latek był w posiadaniu karabinku, jednak nie zamierzał go używać – najpierw spróbował ucieczki.

Kiedy jednak zbiry z lewackiej bojówki go dopadły i obaliły na ziemię, musiał się bronić, by samemu nie stracić życia. Oddał kilka strzałów w wyniku których dwóch antifiarzy zginęło, a jeden został ranny w rękę.

Z informacji podawanych przez profil Hoplfobia.info wynika. że raniony w rękę Gaige Paul Grosskreutz był notowanym włamywaczemzabity Joseph Rosenbaum był pedofilem, który spędził 12,5 roku w więzieniu; zabity Anthony Huber był notowany za napaść i przemoc domową.

Oczywiście ani nagranie wideo, ani historia tych recydywistów nie mogły zmienić oglądu na sprawę lewicowców z Antify i #BlackLivesMatter. Rittenhouse’a okrzyknięto rasistą i białym suprematystą.

To jednak najmniejsze zmartwienie chłopaka, ponieważ wywodzący się ze środowiska Demokratów prokurator Michael D. Graveley oskarżył go o umyślne morderstwo pierwszego stopnia.

17-latek, który jako wolontariusz chciał zadbać o porządek w mieście, które wskutek działań lewicy zostało pozbawione ochrony, i który w samoobronie zastrzelił groźnych przestępców, może nigdy już nie opuścić więzienia.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY