Billboardy „Milczącej Większości” zniszczone! Organizatorzy rozszerzają akcję

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W Białymstoku zniszczono kilka billboardów z treściami sprzeciwiającymi się ideologii LGBT. Inicjatorzy akcji – grupa Milcząca Większość skierowała do prokuratury cztery zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa oraz dwa zgłoszenia na policję.

Milcząca Większość to społeczna inicjatywa grupy mieszkańców Białegostoku, którzy za własne środki wykupili w swoim mieście jedenaście billboardów i zamieścili na nich słowa nieprzychylne ideologii LGBT.

„Łączą nas nie struktury organizacyjne, lecz przekonanie, że jeśli nadal będziemy milczeć, to propagatorzy tej ideologii (LGBT) będą czuli przyzwolenie na bezkarne atakowanie wszystkiego, co nam jest drogie” – piszą o sobie i o swoich działaniach członkowie inicjatywy Milcząca Większość.

„Coraz śmielsze działania zwolenników tęczowego totalitaryzmu nie mogą pozostać bez odpowiedzi. Prowokacyjne billboardy, antykatolickie szyderstwa, profanacje pomników wymagają głosu sprzeciwu” – głoszą pomysłodawcy akcji billboardowej.

Na swoim facebookowym profilu Milcząca Większość informuje o nowych działaniach podjętych w sprawie dewastacji billboardów. „W związku z intensyfikacją działań tęczowych bojówkarzy, którzy w sytuacji braku argumentów postanowili przejść do ataku całkowicie pozamerytorycznego informujemy, że w następstwie uszkodzenia części z naszych billboardów zostały skierowane łącznie 4 zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa do prokuratury i 2 zgłoszenia na policję” – napisano.

Jak podają anonimowe osoby zrzeszone w inicjatywie Milcząca Większość, destrukcyjna akcja zwolenników LGBT skłoniła ich do podjęcia próby rozwinięcia działań na inne części Polski.

„Podjęliśmy decyzję o uruchomieniu zbiórki na rozszerzenie działań mających na celu stawianie oporu agresywnej ideologii LGBT na terenie Białegostoku oraz w innych miastach w Polsce” – czytamy. Członkowie akcji podają również, że do rozwinięcia działań billboardowych zachęciły ich „bardzo liczne głosy wsparcia i sygnały chęci zaangażowania w inicjatywę spływające z całego kraju”.

źródło: pch24.pl

Zobacz także: USA: Antifa napadła na 17-latka. W obronie zastrzelił dwóch agresorów. Został oskarżony o morderstwo

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY