Niemieckie służby donoszą: Antifa szkoli się w Poznaniu do walk ulicznych

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. youtube.com

Warszawski portal “Życie Stolicy” donosi na temat skandalicznej sytuacji w Poznaniu. Z informacji redakcji wynika jasno, że w wielkopolskiej stolicy bez cienia wątpliwości szkolą się bojówki Antify. Nie ukrywają swojego wrogiego nastawienia do stróżów prawa oraz swoich ideologicznych przeciwników.

Do skandalicznych informacji doszedł portal “Życie Stolicy”, który ujawnił, że w Poznaniu od dłuższego czasu odbywają się szkolenia lewicowej bojówki. Antifa oraz jej członkowie z bratnich grup regularnie ćwiczą w poznańskich ośrodkach bokserskich oraz siłowniach, szkoląc swoje techniki do walki ulicznej.

Zobacz także: Amerykańska organizacja nawołuje do odcięcia Ziemkiewicza. Powodami „negowanie Holokaustu i homofobia”

Głównym ośrodkiem treningowym bojówkarzy jest tzw. ośrodek kulturalny “Rozbrat”, który nie ukrywa swojej nienawiści do policji oraz swoich przeciwników politycznych. Udostępniają swoją placówkę do taktycznych szkoleń.

https://www.facebook.com/rozbrat/posts/1937533746382964

Co najważniejsze, bezpośrednim źródłem tych informacji jest Niemiecki Urząd Ochrony Konstytucji, który ostrzega przed rosnącym zagrożeniem ze strony lewackich bojówek. Antifa według ich informacji prowadzi szeroko zakrojoną akcję szkoleń oraz zapewniają darmowe wyszkolenie ze sztuki walk.

Wznowienie czynności po epidemii

Epidemia koronawirusa zaburzyła lewicowej bojówce aktywność fizyczną, jednakże jak można zobaczyć ja ich stronie “rozbrat.org” w sekcji “wydarzenia” w najbliższym tygodniu zaplanowano szeroko zakrojone treningi o różnym stopniu zaawansowania. Warto zaznaczyć, że kolektyw Rozbrat funkcjonuje w budynku przez nich zawłaszczonym.

https://www.facebook.com/rozbratfreedomfighters/posts/2703959086595608

Na stronach grup podlegających pod Antifę regularnie zamieszczane są posty o agresywnym charakterze. Szerzą one nienawiść w kierunku policjantów. Niejednokrotnie zamieszczane są zdjęcia, na których pokazywane są sceny z pobić stróżów prawa.

zyciestolicy.com.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY