Prezydent Duda podziękował rolnikom oraz zapowiedział dalszą współpracę

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Podczas spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z Radą Krajową NSZZ RI Solidarność podziękował on rolnikom za oddanie głosów na jego kandydaturę. Zapowiedział również dalszą współpracę i wsparcie dla polskich rolników.

Prezydent Andrzej Duda na zaproszenie Rady Krajowej NSZZ RI Solidarność spotkał się z rolnikami oraz ze związkowcami. W trakcie spotkania wygłosił, krótkie przemówienie podczas, którego podziękował on za głosy społeczności wiejskiej oddane na jego kandydaturę.

Zobacz także: Prezydent Andrzej Duda ocenił obecną sytuację epidemiczną: „Zachęcam do noszenia maseczek”

“Dziękuję polskim rolnikom za zaufanie, za to, że po raz kolejny oddali na mnie w wyborach prezydenckich głosy. To ważny dla mnie sygnał, który odczytuje na dwa sposoby. Jako akceptację dla mojej dotychczasowej działalności, którą realizowałem blisko ludzi. Tak będę działał dalej” – mówił.

Poinformował również rolników o swoim wsparciu dla nich oraz ich pracy, a także o trwających pracach nad emeryturą i rentą dla rolników – “Trwają konsultacje z Ministerstwem rolnictwa w tej sprawie. Wierzę, że te projekty trafią niedługo pod laskę marszałkowską” – powiedział Duda.

wp/tvp.info

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY