Bąkiewicz reaguje na raport Departamentu Stanu: “Kolejny element nacisku na Polskę” [+VIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

To kolejny element nacisku na Polskę w sprawie restytucji tzw. mienia żydowskiego – powiedział podczas konferencji prasowej Robert Bąkiewicz lider Rot Marszu Niepodległości.

W środku nocy opublikowany został Raport Departamentu Stanu USA dotyczący ustawy 447. Ambasada USA w Polsce udostępniła w środę wieczorem całość raportu Departamentu Stanu USA w sprawie Ustawy 447 w języku polskim.

447. Nacisk na Polskę

Na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej do raportu odnieśli się liderzy Rot Niepodległości, którzy od początku pilnują sprawy wyłudzenia od Polski 300 mld dolarów.

-W nocy opublikowany został Raport Departamentu Stanu USA dot. Ustawy 447. To kolejny element nacisku na Polskę w sprawie restytucji tzw. mienia żydowskiego. Żądamy podjęcia legislacji nad Obywatelskim Projektem #STOP447 oraz nieuznania zapisów Deklaracji Terezińskiej – powiedział Robert Bąkiewicz.

CZYTAJ TAKŻE: Skandal! Brytyjski rząd popiera restytucję mienia żydowskiego w Polsce? Tak twierdzi izraelska prasa!

Na publikacje strony amerykańskiej zareagował także Tomasz Kalinowski pisząc: Departament Stanu USA długo czekał z publikacją raportu JUST Act. Pierwotnie miał się pojawić w listopadzie 2019, ale najwidoczniej stwierdzono, że lepiej po wyborach, w środku wakacji. Dlaczego? Bo Polska w raporcie jest na celowniku, aby zwrócić olbrzymie pieniądze organizacjom żydowskim.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY