Wiceminister o strefach wolnych od LGBT: “To powinna być norma”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Wiceminister w rządzie Prawa i Sprawiedliwości Janusz Kowal utrzymuje, że Polska powinna stać się strefą” wolną od LGBT”. Nie chodzi tu oczywiście o fizyczną eksterminację osób o innej orientacji, ale rządowy zakaz promowania ideologi LGBT na szczeblach samorządowych. Według prominentnego polityka obozu Zjednoczonej Prawicy sytuacja, w której środowiska LGBT są finansowane przez publiczne pieniądze jest niedopuszczalna.

Janusz Kowal wiceminister w rządzie Zjednoczonej Prawicy opowiedział się za odcięciem środowisk LGBT od publicznego finansowania.

Członek SP mówi” Nie” agresywnej ideologi

W wywiadzie dla” Rzeczpospolitej” Janusz Kowal stanowczo potępił działania ruchów LGBT:- W naszej konstytucji jest wprost zapisane, że rodzina to związek mężczyzny i kobiety. Wszelkie lewackie ideologie, które uderzają w tradycyjną rodzinę, a więc promowanie takich relacji jak mężczyzna plus mężczyzna plus dziecko, są niezgodne z polską konstytucją oraz dziedzictwem kulturowym czy też cywilizacyjnym. Uderzają w DNA polskiej rodziny- twierdzi Kowal.

Warto nadmienić, że sześć polskich gmin z powodu walki z agresywną ideologią, nie otrzyma unijnych grantów. Zdaje się, że” strefy wolne od LGBT”, są solą w oku unijnych eurokratów:- To jest wielki skandal, nie wolno pozwolić na to, aby ani jedno euro zostało odebrane Polsce, polskim samorządom, jakimkolwiek polskim instytucjom za to, że przestrzegamy prawa, że mówimy” nie” ideologi LGBT, za to że chronimy polską rodzinę- zaznaczył. Poseł SP wspomniał także, że brukselscy biurokraci, są lewicowo zacietrzewieni.

Janusz Kowal napomknął także, iż musimy stanowczo odrzucić promowanie ideologi LGBT:- Jesteśmy przede wszystkim państwem wolności, jesteśmy wolni od LGBT. Tak, czy taka ustawa, czy kwestia dobrych standardów w funkcjonowaniu administracji powinna być normą. Takie są zapisy polskiej konstytucji, ona nie przewiduje promowania ideologi LGBT, która jest sprzeczna z naszym kodem kulturowym, naszym dziedzictwem- podsumował.

Gazeta.pl

Czytaj także: Komisja Europejska karze polskie miasta za strefy wolne od LGBT

Czytaj także: Marsz powstania Warszawskiego 2020. Znamy szczegóły

Czytaj także: Co się stanie z polskim górnictwem?

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY