Duże utrudnienia po wypadku na trasie S8 w Warszawie. Wszystkie pasy jezdni w kierunku Marek zablokowane

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Na trasie S8 w Warszawie doszło do kolizji samochodów osobowych z busem. Kierowcy jadący w kierunku Marek poruszają się poboczem drogi.

Jak podaje portal tvnwarszawa.pl do wypadku doszło w poniedziałek 20 lipca rano na trasie S8 na wysokości ulicy Mickiewicza w Warszawie. W zdarzeniu udział brały dwa samochody osobowe oraz bus. 

Warszawa. Zderzenie osobówek z busem na S8 – utrudnienia potrwają do godziny 9

Po lewej stronie jezdnię blokuje przewrócony na bok samochód osobowy. Z powodu kolizji wszystkie pasy drogi w kierunku Marek są zablokowane. Kierowcy próbują omijać to miejsce poboczem. 

Na miejsce wysłane zostały jednostki straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja. Według pierwszego komunikatu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w wypadku udział brały samochód osobowy i bus – później poinformowano, że w kolizji uszkodzone zostały trzy pojazdy. 

– W zdarzeniu uczestniczyły osobowe volkswagen passat i volvo oraz ciężarowy mercedes. Po naszym przyjeździe na miejsce, zastaliśmy jeden pojazd na boku. Wszyscy opuścili pojazdy o własnych siłach. Kierująca volkswagenem trafiła pod opiekę ratowników medycznych – przekazał portalowi Michał Konopka z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. 

Według ustaleń GDDKiA utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać do godziny 9. Korek tworzy się już na wysokości Bemowa.

Źródło: gazeta.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY