Zaproszenie: Marsz Powstania Warszawskiego 2020

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości oraz Roty Niepodległości serdecznie zapraszają na Marsz Powstania Warszawskiego, który rozpocznie się 1 sierpnia 2020 roku o godz. 17:00 na Rondzie Romana Dmowskiego w Warszawie.

Przyjdź i oddaj hołd Bohaterom powstania, którzy nie cofnęli się w momencie próby i oddali życie za naszą wolność. W tym roku marsz idzie pod hasłem: “Niemieckie zbrodnie nierozliczone”, ponieważ do dzisiejszego dnia Niemcy nie zadośćuczynili wszystkim zbrodniom i zniszczeniom, których dokonali na ziemiach polskich. Zachęcamy do przynoszenia na wydarzenie biało-czerwonych flag. Szczegóły dotyczące trasy przemarszu i wystąpień muzycznych opublikujemy wkrótce.

Zwracamy się do wszystkich Państwa z gorącym apelem o wsparcie finansowe i dołożenie swojej cegiełki do organizacji tegorocznej edycji marszu. Do najpilniejszych wydatków zaliczamy koszty: nagłośnienia, wozu organizacyjnego, druku plakatów i ulotek, zabezpieczenia logistycznego i w zakresie bezpieczeństwa. Wpłat dokonywać można poprzez: https://zrzutka.pl/fj9e57 oraz https://roty.pl/wspieraj/. Za każde, nawet najskromniejsze wsparcie finansowe jesteśmy Państwu niezmiernie wdzięczni. Zachęcamy również do dołączenia do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/734056514038238/.

Patronat medialny nad Marszem Powstania Warszawskiego 2020 sprawują Media Narodowe.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY