Partia Szymona Hołowni nabiera tempa. Złożono wniosek o rejestrację stowarzyszenia

Dodano   0  
  Loading
Szymon Hołownia

/ Źródło: Youtube

Plany założenia partii politycznej na bazie względnego sukcesu wyborczego przez Szymona Hołownię nabierają na znaczeniu. Iwona Żaczek z biura prasowego byłego kandydata na prezydenta potwierdziła informacje o złożeniu wniosku do sądu o rejestrację stowarzyszenia o nazwie “Polska 2050”, które ma być zalążkiem ugrupowania politycznego.

Po uzyskaniu w wyborach prezydenckich 13 procentowego poparcia Szymon Hołownia wciela skrupulatnie do życia plan założenia własnego ugrupowania politycznego. Jego biuro prasowe potwierdza, iż do sądu został złożony wniosek o rejestrację stowarzyszenia – “W tej chwili został złożony wniosek o rejestrację stowarzyszenia. Natomiast cały czas funkcjonuje ruch “Polska 2050″ i będzie kontynuował te działania, które wcześniej Szymon prowadził w kampanii prezydenckiej” – mówiła Iwona Żaczek.

Zobacz także: Kompromitacja Prezydenta Dudy i jego kancelarii! Dał się nabrać rosyjskim komediantom

Za oś programu stanowią takie postulaty jak zielona, demokratyczna i solidarna Polska. Powiedziała także, że w dalszym ciągu Hołownia będzie prowadził rozmowy z Polakami – “Hołownia będzie kontynuował takie spotkania, jakie miał również w trakcie kampanii, czyli jeździł po Polsce, spotykał się z Polakami, rozmawiał z nimi na temat tego, jaka jest jego wizja Polski, jaka jest wizja Polaków. W dalszym ciągu jest otwarty na rozmowy i w tej kwestii nic się nie zmienia” – dodała.

Warto zaznaczyć, iż w kampanii wyborczej brał udział oraz doradzał prezenterowi TVN były doradca Donalda Tuska ds. służb specjalnych, a jego kandydaturę wspierał mocno emerytowany generał Mirosław Różański. Natomiast gościem specjalnym podczas wieczoru wyborczego był mecenas Roman Giertych powiązany również ze środowiskiem Platformy Obywatelskiej.

Media Narodowe/WP

Dodano w Brak kategorii

POLECAMY