Międzynarodowe zabójstwo w Lubelskim. Policja zatrzymała obcokrajowca

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Gates of Ale, wikimedia commons

Obywatel Mołdawii zamordował wczora w Puławach (lubelskie) pochodzącą z Ukrainy kobietę. Mężczyzna został szybko obezwładniony przez funkcjonariuszy policji. Zatrzymanego umiejscowiono w miejscowym areszcie. Trwa dochodzenie śledczych w sprawie międzynarodowego zabójstwa.

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj w Puławach w województwie lubelskim. 45-letni mężczyzna z Mołdawii dokonał morderstwa na 26-letniej kobiecie pochodzącej z Ukrainy. Funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie, gdzie przy ul. Sierpniowej 6 miały miejsce dramatyczne wydarzenia – “Jako pierwszy na miejsce przyjechał patrol prewencji. Na piętrze budynku, policjanci błyskawicznie obezwładnili i zatrzymali mężczyznę, który mógł mieć związek ze zdarzeniem” – informuje w oświadczeniu Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie.

Zobacz także: Kanada: każdy kraj ma własnego Trzaskowskiego

Na miejscu służby zatrzymały 45-latka, który podejrzany był o napaść na kobietę. Do poszkodowanej przybyło pogotowie medyczne, lecz ratownikom nie udało się jej uratować i 26-latka zmarła w miejskim szpitalu. Jej stan był bardzo ciężki.

Kobieta od pewnego czasu mieszkała i pracowała w Puławach. Dotychczas nie wiadomo co robił w Polsce podejrzany obywatel Mołdawii oraz nie ustalono przyczyn zabójstwa. Śledczy prowadzą w tej sprawie dochodzenie. Mężczyźnie grozi dożywotnie pozbawienie wolności za dokonanie zabójstwa.

interia/pap

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY