Komentarz Bosaka po drugiej turze wyborów: “Uszanowaliśmy wybór naszych sympatyków”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Krzysztof Bosak udzielił komentarza w sprawie zakończonych wyborów prezydenckich, w których reelekcję pozyskał Andrzej Duda. Podkreślił on stanowisko Rady Liderów Konfederacji zastosowane przed II turą oraz powiedział o przyszłych działaniach podejmowanych przez jego środowisko.

Były już kandydat na Prezydenta, Krzysztof Bosak podziękował swoim sympatykom, wyborcom oraz sztabowi za udzielone wsparcie podczas kampanii wyborczej. Zaznaczył również, że Konfederacja od początku dała wolność wyboru swoim sympatykom podczas II tury wyborów prezydenckich – “Mam wrażenie, że jesteśmy jedynymi, którzy dali swoim wyborcom wolność wyboru i potraktowaliśmy ich jako dorosłych ludzi i poszanowaliśmy ich decyzje” – powiedział.

Zobacz także: WYBORY 2020: Wyniki wyborów prezydenckich. Wygrywa Andrzej Duda! [Exit Poll]

“Dwa tygodnie miodowe pomiędzy sztabami kandydatów, a naszymi wyborcami skończyły się tuż po zamknięciu lokali wyborczych. Rozpoczął się festiwal pretensji do wyborców Konfederacji” – wspomniał Krzysztof Bosak, zaznaczając charakter zwalczania jego ugrupowania przez sympatyków PO oraz PiS.

Jako kolejny głos zabrał poseł Jakub Kulesza, przewodniczący koła poselskiego Konfederacja – “Nasza taktyka, aby nie przekazywać poparcia nikomu pokazała, że te dwa obozy polityczne, do których jesteśmy na siłę wciągani okazała się skuteczna” – ocenił polityk.

https://www.facebook.com/krzysztofbosak.mikroblog/videos/279018426492204/

Krzysztof Bosak zaapelował do mediów i establishmentu, aby nie wciągać na siłę polskiego społeczeństwa do tych dwóch obozów politycznych, pokazując, że podział polityczny w kraju jest szerszy co pokazała pierwsza tura wyborów.

Konfederacja/Media Narodowe

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY