Trzaskowski ma problem! Bąkiewicz składa zawiadomienie do prokuratury

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Robert Bąkiewicz złożył dziś przed południem zawiadomienie do Prokuratury Krajowej w Warszawie ws. popełnienia przestępstwa przez Rafała Trzaskowskiego. Chodzi o finansowanie szkoleń dla bojówek anarchistycznych.

Roty Marszu Niepodległości zorganizowały konferencję prasową, na której poinformowano o złożeniu zawiadomienia o popełnieniu przez Rafała Trzaskowskiego przestępstwa z art. 127 i 256 Kodeksu Karnego. Trzaskowski finansował bojówki anarchistyczne i rewolucyjne w ramach Biennale Warszawa.

Trzaskowski wspiera Antife

Prezes Stowarzyszenia “Marsz Niepodległości” powiedział na konferencji prasowej: Finansowana przez Rafała Trzaskowskiego organizacja Biennale Warszawa jest częścią amorficznej międzynarodówki Antifa o charakterze komunistycznym, która przemocą chce narzuć swoja „wizję świata”, a tym samym finasowanie tej jej spełnia dyspozycję art 256 § 1 i art. 127 § 1 i 2 KK

Wiceprezes Stowarzyszenia Tomasz Kalinowski dodał: Nie ma zgody na wspieranie przez Trzaskowskiego ekstremistycznych lewicowych organizacji uznawanych w USA za terrorystyczne. Prokuratura musi prześwietlić przepływ publicznych pieniędzy w warszawskim Ratuszu.

Mariusz Piotrowski z Zarządu Stowarzyszenia powiedział, że: Prokuratura powinna sprawdzić czy w finansowanych przez Ratusz projektach nie uczestniczyły osoby które atakowały w ostatnim czasie wolontariuszy Fundacji Pro-Prawo do Życia

ZOBACZ TEŻ: Trzaskowski szkolił anarchistów z “ulicznej gimnastyki”.

Obecny na konferencji prasowej Mariusz Piotrowski z Rot Marszu Niepodległości wspomniał o petycji, by postawić Rafała Trzaskowskiego przed sądem. Zachęcamy do jej podpisywania.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY