Cejrowski: “Duda przegra w II turze, a Trzaskowski to satanista”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

“Obawiam się, że Trzaskowski będzie prezydentem Polski. Duda nie jest w stanie przyciągnąć do siebie nowych wyborców, a pewnie mniej osób pójdzie do drugiej tury… Prezydent nie ma skąd dobrać wobec postawy Konfederacji” – mówi Wojciech Cejrowski.

“Mam do niego (Andrzeja Dudy – przyp. red.) kupę przeróżnych pretensji. Uważam, że jest nieudolny, nie nadaje się na to stanowisko od początku. Był dużo lepszy od Komorowskiego, teraz od Trzaskowskiego, ale to mnie zasmuca, taka alternatywa” – twierdzi znany podróżnik i publicysta Wojciech Cejrowski.

Cejrowski uważa również, że ilość uchwał podpisanych lub zawetowanych przez prezydenta Dudę nie jest powodem do chwalenia się. Zdaniem publicysty “taki jest regulamin jego pracy”.

Znany showman nie szczędził także słów krytyki wobec Trzaskowskiego, którego nazwał… satanistą i stwierdził, że nie ma żadnych dokonań, a jedynie “rozwałki”: “Nie może sobie ze ściekami warszawskimi poradzić, to nie jest dobry gospodarz… Trzaskowski nie mówi czego dokonał, bo nie ma do czego się odnieść. Zero dokonań, natomiast afer cała seria” – stwierdził.

“666 ławek tęczowych…czemu 666 zamawia? No satanista. Jeżeli mu nie przeszkadzała ta liczba na fakturze, to jest przerażające, a jeżeli to był żart z jego strony, to jeszcze bardziej przerażające… Wobec kogo ten żart?” – mówił zdenerwowany na antenie Radia Wnet.

Zobacz także: Rząd zapowiada dogrywkę Bitwy o Wozy. W grze blisko 50 pojazdów

źródło: Radio Wnet/tysol.pl

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY