Grzegorz Braun ostro o roszczeniach żydowskich: “Polska własność powinna być nienaruszona”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Grzegorz Braun był pytany przez redaktora Mediów Narodowych o podstawowe kwestie dla elektoratu Konfederacji. Pracownik Mediów dopytywał m.in. o ustawę 447 oraz kwestię wiary, własności i życia nienarodzonego. Reżyser nie owijał w bawełnę!

Grzegorz Braun odniósł się do pryncypialnych kwestii dla elektoratu Konfederacji. Ostro ocenił on także roszczenia żydowskie oraz” talmudyzm biurokratyczny”.

Polska własność powinna być oczywistością!

Grzegorz Braun pytany o kwestię roszczeń żydowskich odpowiedział twierdząco:- Prawo własności nie powinno podlegać zmianom na podstawie przekonania tego czy innego zagranicznego publicysty. Jeśli nie będziemy trzymać się prawa mówiącego o mieniu bez dziedzicznym, wkrótce okaże się, że w ogóle nie ma cię czego trzymać. Sprawa roszczeń żydowskich jest nieco szersza. Jeśli stracimy pion cywilizacyjny to stracimy naszą własność i wolność.

Grzegorz Braun nakreślił także obraz Polski opartej o tradycyjne wartości. Odniósł się także do zagrożeń cywilizacyjnych jakie niesie z sobą lewicowa agenda:- Spraw zasadnicze to ochrona tradycji, wiary, rodziny oraz własności. Polska własność jest zagrożona przez roszczenia zewnętrzne oraz wewnętrzne. Wyzysk fiskalny i talmudyzm biurokratyczny hamuje polską przedsiębiorczość.

Znany reżyser mówił również o bezpieczeństwie wiary, rodziny oraz życia nienarodzonego:- One za tej prezydentury nie są bezpieczne. Konwencja Stambulska nadal nie została wypowiedziana. Dzisiaj mija rok od śmierci małego Szymonka. Był to przypadek aborcji postnatalnej dokonany na terenie Rzeczypospolitej. Narodzeni także nie są w Polsce bezpieczni.

” Gra toczy się o to czy Polacy zostaną wyzuci z własności, wolności i zostaną tubylczymi niewolnikami pod kontrolą niszczycieli cywilizacji”

Działacz Konfederacji zakończył swoją wypowiedź w nieco bardziej optymistyczny sposób:- Wierzę, że w 100 rocznicę cudu nad Wisłą od Polski wyjdzie iskra walki ze światową rewolucją. Bo jak nie my to kto? Wyzbyłem się wprawdzie wszelkich złudzeń, ale pozostaje pełen nadziei- Podsumował Grzegorz Braun.

Lider partii Korona ubolewał także nad nieskutecznymi działaniami w kontekście pryncypiów urzędującej głowy państwa. Wyraził także nadzieję, iż niekorzystny cywilizacyjny trend wkrótce się odwróci.

You Tube

CZYTAJ TAKŻE: Wartości Europejskie

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY