Zaczyna się batalia o wyborców Konfederacji. PiS chce Bosaka na stanowisku Marszałka Sejmu, KO chce by został nim Dziambor

Dodano   0  
  Loading

Po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich, opinia publiczna zwróciła uwagę na pomijaną do tej pory Konfederację. Ledwo zakończyła się pierwsza tura wyborów, a o Konfederacji głośno, od lewa do prawa.

Donald Tusk w swoim krótkim przemówieniu, zaznaczył, że z Konfederacją się nie zgadza. Wyraźnie podkreślił, że Koalicja Obywatelska będzie chciała wygrać z Konfederacją. Powiedział także, że wyborców Bosaka, wiele łączy z PiS’em. Tusk zaznaczył, że w przeciwieństwie do Koalicji Obywatelskiej, PiS będzie chciał zniszczyć Konfederację.

Rafał Trzaskowski zaczął od obietnic:

Zobacz także: Michalkiewicz podsumowywuje wyniki wyborów. „Lewica brała kandydatów z łapanki” [WIDEO]

Rafał Ziemkiewicz komentuje całą sytuację, wyśmiewając próby Donalda Tuska, polegające na zachęcaniu do oddania głosu na Rafała Trzaskowskiego.

Szczepan Czarnik informuje na Twitterze:

Batalia o wyborców Krzysztofa Bosaka zaczęła się na dobre. Czy Konfederacja pójdzie na “deal”, jaki proponuje mu władza oraz opozycja? Może jednak, zaproponuje swoje warunki? Ustawy, takie jak dobrowolny ZUS lub prawo do posiadania broni bez zezwolenia, czekają tylko na takie okazje. Najbliższe dni, przyniosą nam odpowiedź.

Dodano w Brak kategorii

POLECAMY