REKLAMA

Michalkiewicz podsumowywuje wyniki wyborów: „Lewica brała kandydatów z łapanki” [WIDEO]

REKLAMA

Gościem Rozmowy w Mediach Narodowych był redaktor Stanisław Michalkiewicz. Redaktor twierdzi, że lewica zrobiła ogromny błąd wystawiając Roberta Biedronia. Michalkiewicz tłumaczy to tym, że nie było chętnych do piastowania tej funckji. Lewica spodziewałą się kiepskiego wyniku, dlatego ciężko było znaleźć kandydata. Jak przyznał redaktor, „kandydatów brano z łapanki”.

Jako przyczynę porażki Biedronia, redaktor wymienił lewicowe zabarwienie kandydata Koalicji Obywatelskiej. Według redaktora, spora cześć elektoratu lewicy, wybrała obecnego prezydenta Warszawy. „Jest on nowoczesny, aż do bólu” – komentuje Michalkiewicz. Jako sukces, wskazał wynik Krzysztofa Bosaka:”Krzysztof Bosak pokazał, że Konfederacja nie jest partią sezonową, ale coraz potężniejszym przeciwnikiem na scenie politycznej”.

Zobacz także: Nowe regulacje podatku VAT. Z jakimi zmianami zmierzą się Polacy?

Redaktor odniósł się także, do aktualnych prób podlizywania się elektoratowi Konfederacji: „Te umizgi to bym skomentował pewnym cytatem z ballady Świtezianka, Adama Mickiewicza: Słowicze dźwięki w mężczyzny głosie, lecz w sercu – lisie zamiary. Mam nadzieję, że Konfederacja, nie da się nabrać na te sztuczki”. Całość wywiadu, znajduje się poniżej.

REKLAMA

Komentarze