Artur Kalbarczyk: “Trump zaczyna zwalczać zamieszki, domaga się tego jego elektorat” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Gościem telewizji wRealu24 był Artur Kalbarczyk. Rozmowa dotyczyła aktualnej sytuacji na świecie, z naciskiem na Stany Zjednoczone oraz Polskę. Gość stwierdził, że rewolucja w Stanach idzie ku końcowi: “Zaczął się okres liczenia strat”.

Kalbarczyk powiedział, że w mieście Seattle, policja zaczęła walczyć z demonstrantami: “Można powiedzieć, że to już końcówka pokazu sił skrajnej lewicy”. Donald Trump jest znienawidzony przez demokratów, są próby podkopywania autorytetu obecnego prezydenta. Według publicysty, Donald Trump skutecznie odpiera ataki opozycji. Rozpoczął się okres podsumowywujący, okres liczenia strat po zamieszkach.

Zobacz także: Zaczyna się batalia o wyborców Konfederacji. PiS chce Bosaka na stanowisku Marszałka Sejmu, KO chce by został nim Dziambor

Czy działania demokratów, mające na celu osłabienie pozycji Donalda Trumpa, przynoszą rezultaty?

Według Kalbarczyka, elektorat Trumpa wierzy w prawo, praworządność. Jednak przez okres ostatnich tygodni, ich prawo zostało zachwiane. “Donald Trump jest o to obwiniany” – tłumaczy pubicysta. “Tych kilku ludzi, którzy zostali postawieni przed sąd, to zdecydowanie za mało” – wyjaśnił. Prezydent musi zacząć działać, zwalczać trwające zamieszki. Tylko w ten sposób, może zatrzymać uciekający elektorat. Całość nagrania, znajduje się poniżej.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY