Kolonko odleciał: “Trzeba ich wysłać do obozów pracy tak jak zrobił Hitler” [+VIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Były dziennikarz Mariusz Max Kolonko znowu szokuje swoimi wypowiedziami. Tym razem opowiedział widzom o swoich planach zorganizowania obozów pracy na wzór tych stworzonych przez Adolfa Hitlera na terenie okupowanej Polski w czasie II Wojny Światowej.

Kolonko odniósł się w swoim programie do wyborów prezydenckich. Twierdzi, że wybory są nieważne i bezprawne, a wszyscy którzy biorą w nich udział będą za to odpowiadać karnie.

-Więzienia jednak są drogie, to my za nie płacimy. Więc ja mam taki pomysł. Trzeba ich wysłać do obozów pracy. Obozy pracy, tak jak Hitler zrobił obozy pracy dla Polaków, to my zrobimy obozy pracy dla Polaków, ale to nie są Polacy, to są ciule, złodzieje – powiedział Mariusz Max Kolonko, który w październiku 2019 roku chciał ubiegać się o mandat poselski, a w 28 czerwca kandydować na prezydenta. W obu przypadkach nie udało mi się zarejestrować komitetu.

Dalej mówi o tym, że ma wizje:

-W wizjach, które widzę Morawiecki powiesi się w celu. Kaczyński nie doczeka, to znaczy umrze w więzieniu. Dudę i Trzaskowskiego chce wysłać do obozów pracy. Będą chodzić z kulą u nogi jak w Ameryce w latach 30-tych

Poniżej całe nagranie tego “występu”.

Mariusz Max Kolonko urodził się w Lublińcu 6 maja 1965 roku, chodził do liceum w Bydgoszczy, a później studiował dziennikarstwo na UW i nauki polityczne na UAM w Poznaniu. W trakcie studiów pracował w Programie Trzecim Polskiego Radia, prowadząc audycję „Zapraszamy do Trójki”.

W 1988 roku Mariusz Max Kolonko wyjechał do Nowego Jorku i założył firmę budowlaną. Od 1992 do 2005 roku pracował jako korespondent TVP, początkowo dla Panoramy TVP2, później dla TVP1. Później współpracował ze stacją TVN. Dziś prowadzi swój kanał w serwisie YouTube i na własnej platformie MaxTVGo.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY