Roty organizują pikietę pod Pałacem Prezydenckim: “Prezydencie – nie zapłacimy! Przekaż Trumpowi”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Roty Niepodległości i ich lider Robert Bąkiewicz nie odpuszczają tematu bezprawnych roszczeń żydowskich. Już jutro organizują pikietę pod Pałacem Prezydenckim.

Jutro w Warszawie pod Pałacem Prezydenckim Roty Marszu Niepodległości organizują pikiete pod hasłem: “Prezydencie – nie zapłacimy! Przekaż Trumpowi”. Jak pisze Robert Bąkiewicz: W dzień wyjazdu Prezydenta A. Dudy nalegamy, aby podczas wizyty w Białym Domu jasno przeciwstawił się Just Act. We wtorek widzimy się o 18:00 pod Pałacem Prezydenckim.

Naciskają na Dudę ws. roszczeń

Organizatorzy chcą zmobilizować urzędującego Prezydenta RP do tego, aby wykorzystał spotkanie z Donaldem Trumpem do wypowiedzenia jasnego stanowiska w sprawie tak zwanej “restytucji mienia bezdziedzicznego”. Tak piszą na swoim wydarzeniu na Facebooku:

24 czerwca Prezydent Andrzej Duda spotka się z Prezydentem USA Donaldem Trumpem, który w maju 2017 roku podpisał ustawę JUST Act. To doskonały moment, aby głowa państwa jasno stanęła po stronie polskich obywateli. Czas powiedzieć Donaldowi Trumpowi i stojącymi za nim środowiskami żydowskimi wprost: NIE ZAPŁACIMY – kierujcie swoje bezprawne żądania do Niemców. U nas nie macie czego szukać, nie damy się okraść.

Spotykamy się we wtorek pod Pałacem Prezydenckim. Niech Andrzej Duda posłucha naszego głosu i przekaże prosty komunikat Trumpowi – “Nie dla 447”.

W lutym zeszłego roku Robert Bąkiewicz zainicjował szeroką kampanię przeciwko roszczeniom żydowskim. Na ulice największych polskich miast wyjechały mobilne billboardy, zbierano podpisy pod petycją do Donalda Trumpa, zorganizowano ogromny marsz przeciwko roszczeniom pod hasłem “STOP 447”, a kulminacją kampanii było zebranie ponad 200 000 podpisów pod ustawą broniącą polski majątek przed tzw. “restytucją mienia”.

ROTY.PL

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY