REKLAMA

Martwa polska opiekunka w Rzymie. Ciało odnaleziono po kilku dniach w mieszkaniu klienta

REKLAMA

W mieszkaniu klienta w Rzymie odnaleziono ciało kobiety opiekującym się starszym mężczyzną. Polska opiekunka wyjechała z kraju dwa lata temu znajdując pracę u schorowanego klienta. Ciało Polki leżało dwa dni w mieszkaniu zanim jej pacjent wraz z właścicielem nie otwarli drzwi za pomocą ślusarza. Śledczy nie podają na razie czy miało miejsce samobójstwo, czy też w śmierci brała udział osoba trzecia.

Od ponad dwóch lat w Rzymie 55-letnia Polka pracowała jako opiekunka starszego i schorowanego mężczyzny. W czwartek po kilku dniach pobytu w szpitalu wrócił on do swojego mieszkania. Nie mógł on jednak otworzyć drzwi do swojej posiadłości.

Zobacz także: Brutalny atak na staruszkę w Nowym Jorku: sprawca z ponad setką wyroków na koncie

Wezwał na pomoc właściciela budynku, który również nie zdołał ich otworzyć. W końcu zdecydowano się zatrudnić ślusarza, aby ten otworzył zabarykadowane drzwi od mieszkania. Trójce obserwatorom po ich otwarciu ukazał się makabryczny widok. Na ziemi były widoczne ślady krwi oraz puste butelki po alkoholu. W salonie, na fotelu leżała zaś martwa polska opiekunka.

Dotychczas śledczy ustalili, że na ciele 55-letniej kobiety nie ma śladów przemocy. Podejrzewają oni, iż śmierć nastąpiła już dwa dni wcześniej. Natomiast drzwi zostały zamknięte od wewnątrz. Śledczy badają dalsze szczegóły sprawy, a więcej informacji zostanie podane po sekcji zwłok.

polsatnews.pl

REKLAMA

Komentarze