[PETYCJA] Roty Niepodległości chcą usunięcia Cywińskiego

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau od lat nie spełnia swojego zadania. Niestety pod dyrekcję Piotra Cywińskiego działa ono na szkodę państwa Polskiego. Dyrektor od wielu lat w sposób marginalny traktuje Polską Historię. Przez blokowanie przypominania o tym, iż obóz był w rzeczywistości przygotowany dla Polaków Cywiński niszczy pamięć o ofiarach.

Muzeum, które ma na celu przypominanie polskiej tragedii i okrucieństwa nam wyrządzanego pod kuratelą Piotra Cywińskiego nie spełnia swojej roli.

PODPISZ PETYCJE -> TUTAJ

Antypolonizm i marginalizowanie prawdy historycznej powodami wniosku o usunięcie dyrektora

Dnia 16 Czerwca bieżącego roku Muzeum poinformowało, iż rząd federalny Niemiec zarządził podwojenie swojego wsparcia dla fundacji Auschwitz- Birkenau- Z 60 do 120 milionów euro. Porozumienie zostało podpisane przez ministra spraw zagranicznych Niemiec oraz dyrektora Muzeum Auschwitz Piotra Cywińskiego.

Podczas rzeczonego spotkania została wysunięta propozycja, aby powstał pomnik wspólnego polsko- niemieckiego bohatera. Propozycja jest pokrewna pomysłowi Otto Kusela, który jako kryminalista został osadzony w Auschwitz, aby nadzorować tam Polaków.

Trudno nie odnieść wrażenia, że te kontrowersyjne działania stanowią kolejną już próbę wybielania niemieckich zbrodni na Polakach. W związku z zaistniałą sytuacją Roty Marszu Niepodległości zdecydowały się zaapelować o usunięcie Piotra Cywińskiego z dyrektorskiej posady. Link do zbiórki znajdziecie poniżej.

PODPISZ PETYCJE -> TUTAJ

Czas skończyć z historycznym kłamstwem!

Niestety ostatnimi czasy bardzo mocno pobrzmiewają głosy, które ściągają z Niemców odpowiedzialność za nazistowskie zbrodnie. Kilka miesięcy temu kanclerz Niemiec Angela Merkel była łaskawa stwierdzić, iż jej naród był okupowany przez nazistów. Zapomniała przy tym, iż NSDAP miało ogromne społeczne poparcie oscylujące w graniach 90%.

Pomniki polsko- niemieckie , polskie obozy koncentracyjne czy obarczanie Polaków wybuchem II wojny światowej to tylko kilka fałszerstw jakie są podnoszone przez możnych tego świata. Całkiem realne jest to, iż w imię swoich partykularnych interesów Niemcy nie cofną się przed niczym w zakłamywaniu historii i antypolskiej propagandzie. Polska jak zwykle stała się ofiarą niemiecko-rosyjskiej nagonki. Tym raz nie przybrała ona formy militarnej, ale ma charakter dyplomatyczny. Nadrzędnym celem każdego polskiego patrioty winna być dbałość o dobre imię ojczyzny.

PODPISZ PETYCJE -> TUTAJ

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY