Róża Gumienna – znakomita polska kickboxerka szykuje się do swojej 2-giej walki na zasadach MMA. 26 Czerwca odbędzie się Babilon MMA 14

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Polska zawodniczka sportów uderzanych, była reprezentantka Kadry Narodowej w kickboxingu. Mistrzyni w takich federacjach jak FEN czy DSF Kickboxing Challenge stoczy swoją drugą walkę w karierze na zasadach MMA.

26 Czerwca odbędzie się 14-ta gala Babilon MMA, w której Róża stoczy swój drugi pojedynek na zasadach MMA. Zawodniczka trenująca na codzień we Wrocławiu w klubie Puncher, po swoim udanym debiucie w nowej formule jest głodna kolejnych sukcesów. Przypomnijmy, że w swojej pierwszej walce znokautowała swoją przeciwniczkę – reprezentantkę Litwy Raimonde Grundulaite. Wiele się mówiło o jej następnej rywalce, miała to być utytułowana pięściarka Ewa “Tygrysica” Piątkowska.

🔥 Mamy dobrą wiadomość dla fanów i fanek kobiecego MMA! ♀️ Na gali Babilon MMA 14 kolejną walkę stoczy Róża Gumienna…

Opublikowany przez Babilon MMA Piątek, 5 czerwca 2020

Zobacz także: Bosak w Oświęcimiu. „Dziś obchodzimy 80-tą rocznicę pierwszego transportu więźniów do niemieckiego obozu zagłady” [WIDEO]

Przeciwniczką Gumiennej będzie debiutująca w MMA Adina Seferovic – niepokonana w amatorskim MMA. Kolejna wygrana z pewnością zbliży polską wojowniczkę do kolejnych wyzwań, może nawet stoczy walkę z najlepszą dotąd zawodniczką UFC Joanną Jędrzejczyk. Taka walka byłaby nie lada ucztą dla koneserów sportów walki, bowiem obie fighterki preferują walkę w stójce. Gala Babilon MMA 14 będzie transmitowana w Polsacie Sport oraz serwisie IPLA.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY