Korwin-Mikke: “Prawica ma nigdy nie dojść do władzy”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke / Fot. Archiwum Mediów Narodowych

Obecnie K. Bosak ma realne szanse na trzecie miejsce w wyborach prezydenckich. Brakuje mu bardzo nie wiele właśnie do tej pozycji przed ostatecznymi rozstrzygnięciami. W drugiej turze sam jeszcze nie wiem na kogo zagłosuję ale mam nadzieję, że na K. Bosaka.

Prezes partii KORWiN zauważa jeszcze jedną ważną rzecz. Postanowienie okrągłego stołu brzmiało, prawica nigdy nie dojdzie do głosu w tym Państwie. Tutaj trzeba powiedzieć, że PiS chciał kandydata z PO Trzaskowskiego, bo dzięki temu K.Bosak będzie miał mniejsze poparcie. Nawet jeśli A.Duda nie wygra, będzie mógł wygrać R. Trzaskowski. Wygrana kandydata PO pozwoli utrzymać pewien schemat, czyli na przemienny podział władzy pomiędzy PO PiS . Każda z tych partii dostaje władze pod warunkiem, że będą się nią wymieniać.

Za PiS-u jak za PRL

Zgadzam się z Prezydentem A. Dudą w kwestii wojska, że żołnierz musi używać karabinu i amunicji. Może to podnieść morale żołnierzy. Również każdy obywatel powinien móc posiadać broń. W Stanach, gdzie w niektórych miastach nakazano posiadanie broni liczba włamań spadła siedem razy ocenia J. Korwin-Mikke.

Bon turystyczny to powrót do PRL-u. Mimo, iż pobieram 500+ uważam, że należy to zlikwidować. Po to mam ręce by brać. Otwarcie trzeba powiedzieć, że wszystkich nie przekonamy jako partia KORWiN, Jest możliwe przekonanie około 30% wyborców. Elektorat ten wie, iż rozdając m.in. właśnie 500+ ceny nieustanie idą w górę, mówi jeden z liderów Konfederacji.

Dziennikarze rozdmuchują temat epidemii koronawirusa, a przecież jest tyle groźniejszych chorób na czele z nowotworami. Widzimy, że w małych gminach nie mam ani jednej chorej osoby. Sam zresztą też nie znam nikogo chorego, a siedzenie w domu w bamboszach jest znacznie wygodniejsze, niż chodzenie do sejmu . Dodatkowo Minister Szumowski kazał nosić maseczki, żeby móc zarobić pieniądze, jak sprzedali wszystkie maseczki to już nie trzeba ich nosić zauważa J. Korwin Mikke

YOUTUBE.COM SUPER EXPRESS

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY