Kosiniak- Kamysz wzywa swoich rywali do debat telewizyjnych. “Mówią, że jedna debata wystarczy”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W czwartek podczas swojej wizyty w Augustowie Władysław Kosiniak- Kamysz stwierdził, że tegoroczne wybory powinno poprzedzić kilka debat telewizyjnych. Swoje przemówienie wygłosił na Rynku Zygmunta Augusta do mieszkańców i turystów.

Kosiniak- Kamysz zwrócił uwagę, że wielu kandydatów nie wyraża chęci wzięcia udziału w debacie telewizyjnej. Tyczy się to także tych, którzy w ostatnim czasie dołączyli do rywalizacji o fotel prezydencki. “- Mówią, że jedna debata wystarczy. Nie. Ja uważam, że musi być ich kilka, w różnych telewizjach. Ja jestem do nich gotowy.” – powiedział.

“Dzisiaj przestaliśmy z sobą normalnie rozmawiać”

Prezes PSL zwrócił także uwagę na problemy z dialogiem społecznym i politycznym, jaki nas dotyka. “- Dzisiaj przestaliśmy z sobą normalnie rozmawiać. Wykrzykujemy tylko na siebie obelżywe słowa.” – podkreślił.

Władysław Kosiniak- Kamysz wyrażał także nadzieję, że 28 czerwca wybory odbędą się bez żadnych komplikacji. Zachęcał także Polaków, aby decydowali się na wakacje w Polsce, ponieważ jest to wsparcie dla rodzimej branży turystycznej. Turystyka, jak wiele innych branż, ucierpiała z powodu pandemii koronawirusa. “Będziemy tylko silni wtedy, kiedy postawimy na rodzimy przemysł.” – przekonywał w swoim przemówieniu. Prezes PSL wyraził także opinię, że firmy powinny otrzymać 3-miesięczne zwolnienie z odprowadzania składek na rzecz ZUS.

ŹRÓDŁO: PAP

Zobacz także: Polacy za granicą. Część rodaków nie będzie mogła oddać głosu podczas wyborów prezydenckich

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY