Zgwałcił kobietę na klatce schodowej. Policja prosi o pomoc

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Od blisko pół roku trwają poszukiwania gwałciciela, który 28. stycznia w jednym z blokowisk w Lublinie zgwałcił kobietę na klatce schodowej. Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu sprawcy zamieszczając jego wizerunek uchwycony na kamerach monitoringu.

28. stycznia bieżącego roku doszło do wykorzystania seksualnego kobiety z Lublina. Mężczyzna udał się za swoją ofiarą, gdy ta weszła do jednego z budynków mieszkaniowych napastnik zaatakował ją na klatce schodowej. Próbował jej dotykać po różnych częściach ciała, lecz kobieta zaczęła krzyczeć i wołać o pomoc.

Zobacz także: Patryk Vega: „Zrobię film o aferze podkarpackiej, mam taśmy” [WIDEO]

W tym momencie napastnik, odpuścił doprowadzenie kobiety do pobicia czy też do bezpośredniego wykorzystania seksualnego. Na nieszczęście oprawcy jego wizerunek uchwyciły kamery monitoringu.

Policja poprosiła o pomoc w odnalezieniu sprawcy napaści umieszczając publicznie jego wizerunek. Informowano, że mężczyzna ma około 20-30 lat, 180 cm wzrostu, brązowe oczy oraz nie posiadał zarostu. W tym celu zamieszczono również odpowiednie dane kontaktowe z Wydziałem Kryminalnym KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3, dzwoniąc pod nr tel. 81 535-56-42, kom. 695-881-241 lub tel. alarmowy 112. Policja zapewnia o anonimowości.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY