REKLAMA

Dr Kulińska „W USA mamy obecnie początek wojny domowej”

REKLAMA

Obecnie mamy do czynienia z dziwnym rodzajem kapitalizmu, charakteryzuj się on tym, że każdy może zarabiać, ale mało komu udaję się dorobić. Kapitalizm ten został zawładnięty przez duże korporacje ocenia Dr L. Kulińska

Obecna sytuacja pokazuje upadek Stanów Zjednoczonych. Amerykanie myślący, że rozdają karty, okazuję się, że sprzedają swoje technologie. Swego czasu USA dominowało w tym, że mają najlepsze uczelnie i technologie właśnie. Stany kiedyś przewodziły w posiadaniu najnowocześniejszej techniki. Jak pokazuje to ten przykład za pieniądze można sprzedać wszystko. Ameryka obecnie pozostaje w ogromnym kryzysie gospodarczym. Warto tutaj zauważyć, że po atak na Word Trade Center, cała masa firm ze Stanów sponsorowała Bin Ladena zauważa Dr Kulińska.

Obecnie w stanach mamy ogromny chaos. Spowodowany on jest wyjściem na ulice ludzi o poglądach lewicowych. Ludzie ci są sponsorowani, przez osoby które właśnie takiego kryzysu chcą. Oczywiście policja w Stanach nie pozostaje bez winy, jednak trzeba zwrócić tutaj uwagę na to, iż wielu policjantów jest mordowanych na ulicach. Obecnie widzimy marsze wspierające antifę.

Deprawowanie społeczeństwa

W Polsce również mamy do czynienia z podobnym zjawiskiem. Antifa i podobne ruchy „lewackie” uważają, że przemoc jest dobra. Zaczęła do nas przenikać moda z USA, ażeby zniszczyć normy panujące w społeczeństwie. Widać swego rodzaju stracenie poczucia realizmu. Mamy do czynienia ze zniszczeniem białego człowieka i całkowitym unicestwieniem chrześcijaństwa. Doskonale widzimy, że ktoś próbuje budować nowy porządek świata. Promocja sodomii i lgbt, jako rzeczy normalne to uderzenie w cywilizację białego człowieka.

Najprościej jest uderzyć w młodego człowieka. Zdeprawować go seksem, alkoholem, narkotykami, przemocom zatrzymać ilość urodzeń bo pieniądz może wszystko. Pieniądz przekupuje media, ludzi. Eliminuje ludzi którzy nie chcą nam pomóc. Uderzenie w młodych jest najbardziej skuteczne i ma na celu odwrócenie systemów wartości. Widzimy zniszczenie rodzin i więzi międzyludzkich. W Stanach musimy sobie powiedzieć wprost, że mamy wojnę domową.

YOUTUBE.COM WREALU24

REKLAMA

Komentarze